Skip to Content

رئیس پلیس راهور یزد:

رانندگان از مهلت بخشودگی جرائم استفاده کنند


رئیس پلیس راهور نیروی انتظامی استان یزد گفت: رانندگان و مالکان خودرو از مهلت باقی‌مانده بخشودگی جرائم رانندگی استفاده کنند.

به گزارش میبد خبر، منصور جمشیدی با بیان اینکه این طرح تا پایان آذرماه بیشتر قابل استفاده نیست اظهار داشت: در تبصره‌ 20 قانون بودجه عنوان شده در صورتی که مالکان وسایل نقلیه اصل جرائم معوق رانندگی سال 94 خود را پرداخت کنند، 2 برابری دیرکرد آن‌ها بخشیده ‌می‌شود.

وی ادامه داد: بر اساس تمهیدات اندیشیده شده مقرر شد تا پایان آذر ماه مهلتی به رانندگان و مالکان وسایل نقلیه برای پرداخت جریمه رانندگی در سال گذشته داده شود تا از پرداخت جریمه دو برابر معاف شوند.

رئیس پلیس راهور نیروی انتظامی استان یزد با بیان اینکه در پایان آذر ماه امکان تمدید این مهلت وجود ندارد عنوان کرد: در صورت عدم پرداخت میزان جرایم سال 94 تا پایان آذرماه، جرایم معوق به صورت سیستمی و به طور خودکار دو برابر خواهد شد.

وی اظهار داشت: بر اساس آنچه که از سوی سیستم‌های نظارتی پلیس اعلام می‌شود خودرو رانندگانی که بیش از یک‌میلیون تومان بدهی جریمه دارند توسط ماموران پلیس‌راه و راهور در معابر توقیف و روانه پارکینگ می‌شود.

جمشیدی تصریح کرد: توقیف خودروهای دارای بیش از یک میلیون تومان خلافی برابر قانون و مقررات در سراسر کشور در حال اجرا شدن است لذا توصیه می‌کنیم رانندگانی که بدهی جریمه معوق دارند از مهلت باقیمانده در بهره‌مندی از این تسهیلات استفاده کنند تا با اعمال قانون پلیس مواجه نشوند.

وی با اشاره به راه‌اندازی سامانه‌های اینترنتی پلیس برای پرداخت جرایم راهنمایی و رانندگی افزود: شهروندان می توانند با سه روش از مقدار خلافی خودرو  خود آگاه شده و نسبت به پرداخت آن اقدام کنند.

رئیس پلیس راهور نیروی انتظامی استان یزد گفت: مراجعه به مرکز پلیس +10 با همراه داشتن کارت خودرو، ارسال شماره پشت کارت خودرو به سامانه پیامکی 1101202020 و مراجعه به وب‌سایت پلیس راهور از راهکارهایی است که برای سهولت شهروندان در نظر گرفته شده است.

نیز شهروندان می‌توانند از مبلغ خلافی خودرو خود آگاهی یابند.

انتهای پیام/

فارس
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.