Skip to Content

به صورت شبانه روزی؛

رادیو اربعین فردا آغاز به کار می‌کند/ قابل دریافت در سراسر کشور،کربلا و نجف


شبکه رادیویی اربعین از فردا -شنبه اول آبان ماه- آغاز به کار کرده و در سراسر کشور و همچنین خارج از کشور قابل دریافت است.

به گزارش "میبدخبر"، به نقل از فارس، در آستانه آغاز به کار رادیو اربعین طول موج های این شبکه برای استفاده عاشقان و زائران حسینی (ع)در سراسر کشور و به تفکیک استانی اعلام شد.

علاوه بر طول موج های  اعلام شده در تمام نقاط جهان که امکان دسترسی به شبکه اینترنت وجود داشته باشد ، با استفاده از اپلیکیشن تلفن همراه رادیو  که از طریق  نشانی www.iranseda.ir  قابل دسترس است ، امکان شنیدن این شبکه و همچنین تمامی شبکه های رادیویی وجود دارد.

علاوه بر روش های دسترسی اعلام شده، امکان دریافت رادیو اربعین و همچنین سایر شبکه های رادیویی معاونت صدای جمهوری اسلامی ایران از طریق سایت شبکه های رادیویی و گیرنده های دیجیتالی نیز امکان پذیر است.

خاطر نشان می شود رادیو اربعین به صورت شبانه روزی از روز شنبه اول آبان مصادف با 20 محرم به صورت رسمی کار خود را آغاز می کند و پایان ماه صفر، (دهم آذرماه) به کار خود پایان می دهد. این شبکه در نجف اشرف روی موج اف ام ردیف 9/91 مگاهرتز و در کربلای معلی روی موج اف ام ردیف 9/90 مگاهرتز قابل دریافت است. همچنین مخاطبان می توانند برای تعامل بیشتر با شماره 3000955 با این شبکه در ارتباط باشند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.