Skip to Content


ذوق زدگی زنجیره‌ای ها از بازگشت فتنه گران+ تصاویر


رسانه‌های اصلاح طلب و زنجیره ای در کشور نیز با ذوق‌زدگی از کنگره حزب اتحاد ملت ایران استقبال کرده و هر کدام تیترهایی در صفحه نخست خود را به آن اختصاص دادند.

به گزارش میبدخبر به نقل از راه دانا، عصر روز پنج‌شنبه نخستین کنگره حزب موسوم به اتحاد ملت ایران با حضور افراد دخیل در فتنه 88 و نیز اعضای حزب منحله مشارکت تشکیل شد. با نگاهی به برخی اعضای حاضر در این نشست کاملا مشخص می‌شود که حزب فتنه‌گر و منحله مشارکت این بار با نقابی جدید کار خود را برای فتنه‌ای دیگر آغاز کرده است.

 

رسانه‌های اصلاح طلب و زنجیره ای در کشور نیز با ذوق‌زدگی از این کنگره استقبال کرده و هر کدام تیترهایی در صفحه نخست خود را به آن اختصاص دادند.

 

این اقدام رسانه های اصلاح طلب به منزله دفاع تمام قد از افرادی است که مسبب 8 ماه فتنه و آشوب در کشور بوده و برخی از آنها سابقه محکومیت را نیز داشته اند.

 

محمد آقایی، حسین خلیلی اردکانی،  علی‌محمد مظفری،  رؤیا بلوری،  پیروزی و سید حسن موسوی‌نژاد از جمله مشارکتی‌های حزب جدید هستند که با ذوق زدگی روزنامه های زنجیره ای که روزی به عنوان آتش بیار فتنه88  مطرح می شدند مواجه شدند.

 

ارتباط این حزب تازه تاسیس یا مشارکتی ها تا حدی است که رسانه های زنجیره ای هم نتوانستند از این موضوع چشم پوشی کنند و این حزب را حزبی برای مشارکت دانستند.

با توجه به سابقه مشارکت فعالیت این حزب در آستانه انتخابات، خبر از یک فتنه جدید در کشور می‌دهد.

 

انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.