ذخیره سازی 150 تن گوشت مرغ و گوشت قرمز درآستانه نوروز - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Contentمدیرکل پشتیبانی امور دام استان گفت: بیش از 150 تن گوشت مزغ منجمد بین مراکز عرضه در سطح استان توزیع شده است.

به گزارش میبد خبر، مدیرکل پشتیبانی امور دام استان به منظور تامین گوشت مرغ و گوشت قرمز استان تاکنون 1500 تن مرغ منجمد و 55 تن گوشت قرمز گوساله منجمد ذخیره سازی شده است .

وکیلی با اشاره به اینکه کار توزیع گوشت مرغ منجمد و قرمز از چند روز پیش در مراکز عمده عرضع توزیع شده است گفت: تاکنون بیش از 150 تن گوشت مزغ منجمد بین مراکز عرضه در سطح استان توزیع شده است .

وی با بیان اینکه از نظر تامین گوشت مرغ و قرمز هیچگونه کمبودی در استان نداریم افزود: مراکز عرضه می توانند تا پایان تعطیلات نوروز حتی در ایام تعطیل با مراجعه به شرکت پشتیبانی امور دام نسبت به  تامین اقلام مورد نظر خود از جمله گوشت مرغ منجمد و گوشت قرمز اقدام کنند .

وکیلی اشاره کرد: گوشت مرغ منجمد به قرار هر کیلو 5800 تومان و گوشت قرمز منجمد نیز هر کیلو 22 هزار پانصد تومان برای مصرف کنندگان تعیین شده است.


انتهای پیام/ 

باشگاه خبرنگاران جوان
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.