Skip to Contentمدیرکل پشتیبانی امور دام استان گفت: بیش از 150 تن گوشت مزغ منجمد بین مراکز عرضه در سطح استان توزیع شده است.

به گزارش میبد خبر، مدیرکل پشتیبانی امور دام استان به منظور تامین گوشت مرغ و گوشت قرمز استان تاکنون 1500 تن مرغ منجمد و 55 تن گوشت قرمز گوساله منجمد ذخیره سازی شده است .

وکیلی با اشاره به اینکه کار توزیع گوشت مرغ منجمد و قرمز از چند روز پیش در مراکز عمده عرضع توزیع شده است گفت: تاکنون بیش از 150 تن گوشت مزغ منجمد بین مراکز عرضه در سطح استان توزیع شده است .

وی با بیان اینکه از نظر تامین گوشت مرغ و قرمز هیچگونه کمبودی در استان نداریم افزود: مراکز عرضه می توانند تا پایان تعطیلات نوروز حتی در ایام تعطیل با مراجعه به شرکت پشتیبانی امور دام نسبت به  تامین اقلام مورد نظر خود از جمله گوشت مرغ منجمد و گوشت قرمز اقدام کنند .

وکیلی اشاره کرد: گوشت مرغ منجمد به قرار هر کیلو 5800 تومان و گوشت قرمز منجمد نیز هر کیلو 22 هزار پانصد تومان برای مصرف کنندگان تعیین شده است.


انتهای پیام/ 

باشگاه خبرنگاران جوان
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.