Skip to Content


دیکتاتورهای کوچک!


در این میان، آن‌چه هجمه حساب شده علیه فرماندار خدوم میبد را بیش‌تر قابل پیگیری می‌نماید، صحنه‌گردانی کسانی است که در کارنامه خود، سابقه 7 ماه محکومیت زندان به دلیل عضویت و همکاری با سازمان مجاهدین خلق(منافقین) و 8 ماه محکومیت زندان به جرم اقدام علیه امنیت ملی در ایام فتنه 88 را به یادگار گذاشته اند!!

میبد خبر؛ اخیرا عده‌ای خاص در برخی شبکه‌های اجتماعی و در فضای مجازی، هجمه‌ای هدفمند را علیه فرماندار خدوم شهرستان میبد آغاز کرده‌اند؛ هجمه‌ای که هدف نهایی آن، تشدید فضای خفقان برضد کسانی است که شجاعانه در میدان دفاع از حریم نظام و ولایت ایستاده‌اند و اجازه نمی‌دهند آرمان‌های جامعه اسلامی بازیچه کسانی شود که افق ذهنی‌شان هیچ‌گاه فراتر از مرزهای باند و جناحشان را تجربه نکرده است.

 

دیکتاتورهای کوچک می‌کوشند تا با مصادره به مطلوب کردن رأی مردم در خرداد 92، اغراض جناحی خویش را پی‌ گیرند و چون فضای کنونی، شهوت قدرت‌طلبی و باج‌خواهی‌شان را ارضا نمی‌کند، لاجرم به مصداق «الغریق یتشبث بکل حشیش» خود را به در و دیوار می‌زنند تا هم فریاد «أنا رجل» سر داده باشند و هم به زعم خویش، مسئولان خدوم و انقلابی را در برابر خواست‌های جناحی خود به انفعال وادارند.

 

اینان در همین راستا ابایی ندارند تا در پوشش بهانه‌های مضحک، فرمانداری خدمتگزار را آماج توهین و تخریب قرار دهند و حتی وی را به افشاگری(!) تهدید کنند و برایش خط و نشان بکشند. بهانه‌شان خواندنی است: فرماندار میبد چرا به سید محمد خاتمی تسلیت نگفته است؟!

 

به عبارتی این‌ها می‌کوشند از هر فرصتی برای احیای شخصی استفاده کنند که در حق نظام و ملت، جفا کرد و به دلیل «بغی» بر ضد حکومت اسلامی، حتی اجازه نیافت به عیادت رهبر معظم انقلاب برود؛ آن‌هم رهبری که دشمنان قسم‌خورده‌اش هم به شرح صدر و قلب رئوفش اذعان کرده‌اند؛ رهبری که حتی در فوت مرحوم منتظری به رغم آن‌همه جفا، آن‌گونه کریمانه پیام تسلیت داد و برایش آمرزش و غفران مسألت کرد.

 

روشن‌تر بگوییم؛ این‌ها به دنبال بازسازی چهره کسی هستند که می‌توانست از ریخته‌شدن خون بی‌گناهان در فتنه 88 جلوگیری کند و نکرد؛ کسی که با مواضع و رویکرد خود همسو با دیگر تشنگان قدرت، دشمنان زبون این ملت را به شوق آورد و آنان را برای إعمال تحریم های اقتصادی بیش‌تر علیه مردم کشورمان جری‌تر ساخت. و طبیعی است اگر فرماندار متعهدی حاضر به تسلیم در برابر خط‌مشی متکبرانه این‌ها نباشد، لاجرم با تازیانه تهمت و تخریب و تحقیر نواخته می‌شود و حیثیتش آماج تیرهای کین و بدخواهی واقع می‌گردد.

 

در این میان، آن‌چه هجمه حساب شده علیه فرماندار خدوم میبد را بیش‌تر قابل پیگیری می‌نماید، صحنه‌گردانی کسانی است که در کارنامه خود، سابقه 7 ماه محکومیت زندان به دلیل عضویت و همکاری با سازمان مجاهدین خلق(منافقین) و 8 ماه محکومیت زندان به جرم اقدام  علیه امنیت ملی در ایام فتنه 88 را به یادگار گذاشته اند!!

 

طبیعی است فرماندار محترم نمی‌تواند – و نباید- گوش به دهان کسان بسپرد که چنین سوابق شرم‌آوری بر جبینشان حک شده است و می‌‌کوشند تا با کم‌ترین بهانه‌ای بغض خود را برضد نظام و رهبری بیرون دهند، و چون نمی‌توانند مستقیم علیه نظام و رهبر بگویند، ناچار به هتک کسانی می‌‌پردازند که در گفتار و رفتار، پایبندی بیش‌تری به خطوط‌قرمز نظام دارند و می‌کوشند مشی و منش‌شان، بیش‌ از هرچیز در راستای منویات رهبر فرزانه این ملت شهید داده باشد. ‌

 
رای شما
میانگین (7 آرا)
The average rating is 4.428571428571429 stars out of 5.