Skip to Content


دیوار نویسی های غیر مجاز سطح شهر توسط کمیته زیبا سازی شهرداری پاک شد


تاکنون بخش عمده ای از این آثار امحاء گشته و این عملیات تا رنگ آمیزی تمامی دیوار نوشته های تبلیغاتی ادامه خواهد داشت و در صورت انجام هرگونه دیوار نویسی با خاطیان برخورد قانونی می شود.

به گزارش میبدخبر به نقل از روابط عمومی شهرداری میبد:  دیوار نویسی های غیر مجاز سطح شهر توسط کمیته زیبا سازی شهرداری پاک شد.

گفتنی است این دیوار نویسی ها که باعث نازیبا شدن چهره شهر شده بود توسط پرسنل شهرداری میبد در بلوار آیت الله حائری و خیابان آیت الله سعیدی مورد رنگ آمیزی قرار گرفت تا از ادامه ی این عمل غیر قانونی جلوگیری شود.

لازم به ذکر است که علاوه بر رنگ آمیزی دیوارهایی که جایگاه تبلیغات شده بود دیوارهایی که تا حدی بر اثر چسباندن تبلیغات و رنگ های مختلف دچار تخریب شده بودند نیز رنگ آمیزی شد.

قابل ذکر است که دیوار کاهگلی در صورتی رنگ آمیزی شده است که روی آن دیوارنویسی انجام شده بود در غیر این صورت هیچ دیوار کاهگلی رنگ آمیزی نگردیده است.

در پایان یادآوری می گردد تاکنون بخش عمده ای از این آثار امحاء گشته و این عملیات تا رنگ آمیزی تمامی دیوار نوشته های تبلیغاتی ادامه خواهد داشت و در صورت انجام هرگونه دیوار نویسی با خاطیان برخورد قانونی می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.


من
پیشنهاد میشه واسه دیوارهای کاهگلی از رنگی به اسم "مولتی کالر" استفاده کنند نمونه ای از این رنگ ترکیبی از رنگ زمینه قهوه ای با رگه های زرد رنگ است که شباهت زیادی به کاهگل داره. به طوری که دیواری که با این رنگ، رنگ آمیزی شده باشه از دور مثل دیوار کاهگلی میمونه.
خوبه که برای حفظ ظاهر دیوارها هم شده از این رنگ استفاده کنند. شاید یه کم هزینه بالاتری داشته باشه. اما به زیبایی شهرمون و حفظ اصالتش میرزه
.....
اینم بگم که والا من رنگ فروشی ندارم!!!
+3 (3 آرا)
پست شده در ۱۳۹۳/۱۱/۱ ۲۰:۲۷