Skip to Content

آیت الله اعرافی در دیدار با مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان :

دیدگاهها و راهبردهای حاکم بر کمیته بسیار پیشرفته تر از یک دهه قبل است


به گزارش خبرنگار میبدخبر: جلسه مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره ) استان و مسئولین شهرستان با عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در میبد برگزار شد. محمداکبری مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان یزد در ابتدای این جلسه خاطر نشان ساخت: ما به دنبال واگذاری کار با محوریت مساجد به خود مردم هستیم. امیدواریم در محلات بتوانند نیازمندان را شناسایی کنند و خود بتوانند با افزایش همبستگی کار را به پیش ببرند. امداد هم کار مدیریت انجام بدهد. وی ادامه داد: استان یزد در زمینه مشارکت های مردمی جایگاه خوبی را در کشور دارد. در بحث زکات هم ما جایگاه خوبی را داریم. وی اضافه نمود: میبد در بحث توانمندی، توانمندسازی، حوزه اشتغال و فرهنگی حرکت های خوبی را انجام داده است. اما ما انتظار بیشتری را از این شهرستان داریم. بطور کلی در بحث محرومین و پروژه های عام المنفعه کارهای خوبی صورت گرفته است. سپس فلاح فرماندار میبد در این دیدار تصریح کرد: امیدواریم بحث اشتغال را در کارگاههای کوچک فعال کنیم. کارگاههایی با ظرفیت 6 تا 10 نفر که با همکاری کمیته امداد این کار صورت بگیرد. مدیریت منابع می تواند کمک بسیار خوبی برای درآمد زایی کمیته امداد باشد. آیت الله اعرافی امام جمعه میبد و عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی از تلاش و همّت بلندی که کمیته امداد در سطح کشور، استان و شهرستان انجام می دهد تشکر کرد و اظهار داشت: کمیته امداد شهرستان میبد کمیته ای منسجم و فعال است که خوشبختانه برخی از نگرانی هایی را که در بعضی از ادارات وجود دارد در اینجا وجود ندارد. وی ادامه داد: سال جدید امیدوارم شاهد درخشش بیشتری از سوی این کمیته باشیم. آیت الله اعرافی اضافه نمود: دیدگاهها و راهبردهای حاکم بر کمیته بسیار پیشرفته تر از یک دهه قبل است. همه باید تلاش کنیم تا محرومیت نداشته باشیم. باید با یک نگاه فرهنگی به مستضعفین کمک بشود و مواظب باشیم که این کمک آسیبی را به شخصیت افراد نیازمند وارد نسازد. وی با توجه به اینکه امسال سال فرهنگ نامیده شده است تاکید کرد:امام جمعه میبد در پایان خاطرنشان ساخت: استفاده از کارگاهها در جهت اشتغال زایی و توانمندسازی حرکت خوبی است، از اقدامات شما در ندوشن هم تشکر می نماییم.  

به گزارش خبرنگار میبدخبر: جلسه مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره ) استان و مسئولین شهرستان با عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در میبد برگزار شد.

DSC_1504

محمداکبری مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان یزد در ابتدای این جلسه خاطر نشان ساخت: ما به دنبال واگذاری کار با محوریت مساجد به خود مردم هستیم. امیدواریم در محلات بتوانند نیازمندان را شناسایی کنند و خود بتوانند با افزایش همبستگی کار را به پیش ببرند. امداد هم کار مدیریت انجام بدهد.

وی ادامه داد: استان یزد در زمینه مشارکت های مردمی جایگاه خوبی را در کشور دارد. در بحث زکات هم ما جایگاه خوبی را داریم.

وی اضافه نمود: میبد در بحث توانمندی، توانمندسازی، حوزه اشتغال و فرهنگی حرکت های خوبی را انجام داده است. اما ما انتظار بیشتری را از این شهرستان داریم. بطور کلی در بحث محرومین و پروژه های عام المنفعه کارهای خوبی صورت گرفته است.

DSC_1506

سپس فلاح فرماندار میبد در این دیدار تصریح کرد: امیدواریم بحث اشتغال را در کارگاههای کوچک فعال کنیم. کارگاههایی با ظرفیت 6 تا 10 نفر که با همکاری کمیته امداد این کار صورت بگیرد. مدیریت منابع می تواند کمک بسیار خوبی برای درآمد زایی کمیته امداد باشد.

آیت الله اعرافی امام جمعه میبد و عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی از تلاش و همّت بلندی که کمیته امداد در سطح کشور، استان و شهرستان انجام می دهد تشکر کرد و اظهار داشت: کمیته امداد شهرستان میبد کمیته ای منسجم و فعال است که خوشبختانه برخی از نگرانی هایی را که در بعضی از ادارات وجود دارد در اینجا وجود ندارد.

وی ادامه داد: سال جدید امیدوارم شاهد درخشش بیشتری از سوی این کمیته باشیم.

آیت الله اعرافی اضافه نمود: دیدگاهها و راهبردهای حاکم بر کمیته بسیار پیشرفته تر از یک دهه قبل است. همه باید تلاش کنیم تا محرومیت نداشته باشیم. باید با یک نگاه فرهنگی به مستضعفین کمک بشود و مواظب باشیم که این کمک آسیبی را به شخصیت افراد نیازمند وارد نسازد.

وی با توجه به اینکه امسال سال فرهنگ نامیده شده است تاکید کرد:امام جمعه میبد در پایان خاطرنشان ساخت: استفاده از کارگاهها در جهت اشتغال زایی و توانمندسازی حرکت خوبی است، از اقدامات شما در ندوشن هم تشکر می نماییم.

 DSC_1508
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.