Skip to Content

به مناسبت هفته بسیج صورت گرفت؛

دیدار نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی با بسیجیان پایگاه شهدای شهیدیه میبد+ تصاویر


به مناسبت هفته بسیج نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و فرمانده سپاه میبد با حضور در پایگاه شهدای شهیدیه میبد با بسیجیان این پایگاه دیدار کردند.

به گزارش میبد خبر، دکتر کمال دهقانی نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی در این دیدار ضمن گرامیداشت هفته بسیج و تجلیل از شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی اظهار داشت: بسیج از نهادهای مؤثر و ولایت‌مداری است که روز به روز در حال شکوفایی است و به حول و قوه الهی امروز ثمرات این شجره طیبه در سطح جامعه و نیز در بین همه آحاد مردم فراگیر شده است.

وی خاطرنشان کرد: قوی‌ترین و کارآمدترین سنگر برای حفظ نظام، شرف، عظمت، اقتدار، استقلال، پیشرفت همه‌جانبه و توسعه پایدار، همان سنگر بصیرت و معنویت و استقامت و تقوا در زیر پرچم عزت‌بخش ولایت و رهبری است که نقشه راه مردم و بسیج مردمی باید بر اساس همین معیارها محاسبه شود.

دکتر دهقانی در جمع بسیجیان اظهار داشت: فرهنگ و تفکر بسیجی، فرهنگ دین مداری، خدا محوری و ولایت مداری است و هرکس با فرهنگ عاشورا آشنا باشد و آن را عمل نماید بسیجی است.

نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی گفت: غرض از راه اندازی بسیج فقط بعد نظامی نیست و بسیجی باید در همه عرصه ها نمونه باشد و حرف اول را بزند و بسیج را یک فرهنگ و طرز تفکر و اعتقاد بیان نمودند و به همین دلیل بسیجی و فرهنگ بسیجی مقدس است و باید این قداست را حفظ کنیم. بسیجی باید دارای قدرت فکر و تفکر قوی باشد و مسائل سیاسی روز را بتواند تحلیل کند، کنکاش کند، بسیجی نباید ساده اندیش و سطحی نگر باشد بسیجی باید اهل گذشت و ایثار و قانونمند در همه امور باشد.

وی با اشاره به اهمیت انتقال پیام انقلاب اسلامی به نسل اینده این انقلاب را نتیجه خون شهدا دانست وگفت این انقلاب به اسانی به دست ما نرسیده پس باید تلاش کنیم تا از نفوذ دشمن وفتنه ها انان در امان باشد وی عزت واقتدار وامنیت حاکم در کشور را گوشه ای از دستاورد های انقلاب اسلامی عنوان کرد.

دکتر دهقانی در پایان تصریح داشت: بسیجیان کار بسیار بزرگی در پیش رو دارند بطوریکه به فرموده رهبر معظم انقلاب، امروز ما در پیچ تاریخی دنیا هستیم و باید با جهاد کبیر خود، در عرصه های اقتصادی و فرهنگی بیش از پیش  قدم برداریم.

انتهای پیام/اد

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.