Skip to Content


دیدار مسئولین با خانواده شهدای ورزشکار+تصویر


از خانواده شهدای ورزشکار شهرستان میبد به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش بازدید بعمل آمد.

به گزارش "میبدخبر"، حسین فلاح فرماندار میبد به همراه امیر فلاح فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد و محمدرضا زارع بیدکی سرپرست اداره ورزش و جوانان میبد ، با حضور در منزل شهیدان امیر علی و نعمت علی نامجو فر و شهیدان  غلامرضا و محمدرضا رجبی و همچنین جانباز سرافراز غلام محمدرجبی با پدر ، مادر و خانوداه این شهیدان ورزشکار و والا مقام دفاع مقدس دیدار و گفت و گو کردند.

 
حسین فلاح در این دیدارها با تجلیل از صبر ، ایثار و فداکاریهای خانواده معظم شهیدان ، جانبازان و ایثارگران گفت : خانواده شهدا ، فرزندان برومند خود را در زمانی که کشور به آنها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این اجری بی پایان در نزد خداوند متعال خواهد داشت .
 
وی تصریح کرد: مردم ما قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده های معزز آنها هستند و می دانند اگر این ایثارها نبود کشور و انقلاب حفظ نمی شد.
 
در پایان حسین فلاح ادامه داد : امیدواریم خداوند به ما توفیق دهد تا بتوانیم ادامه دهنده را شهیدان عزیزمان باشیم.
 
در این دیدارها پدر و مادر شهیدان به بیان خاطراتی از سجایای اخلاقی و رشادت های فرزندان شهید خود پرداختند.
 
مسئولین همچنین صبح امروز با حضور در گلزار شهدای محمود آباد ، با قرائت فاتحه یاد و خاطره شهدای ورزشکار این شهرستان را گرامی داشتند.
 رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.