Skip to Content

به مناسبت هفته نیروی انتظامی صورت گرفت؛


به مناسبت هفته نیروی انتظامی جمعی از فرماندهان و پرسنل نیروی انتظامی میبد با امام جمعه موقت دیدار کردند.

به گزارش میبد خبر،  فرمانده نیروی انتظامی شهرستان میبد به همراه جمعی از  همکاران خود به مناسبت هفته ناجا با امام جمعه موقت این  شهرستان  دیدار کردند.

در ابتدای این دیدار سرهنگ سید طاهر موسوی فرمانده انتظامی شهرستان ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) به ارائه گزارشی از عملکرد یکساله نیروی انتظامی شهرستان پرداخت و در ادامه اظهار داشت: نیروی انتظامی یک نیروی خستگی ناپذیر و پا به کار در راستای وظایف محوله خود می باشد.

سرهنگ موسوی ضمن تقدیر از عملکرد پرسنل نیروی انتظامی این شهرستان اضافه داشت: فرماندهی نیروی انتظامی در این شهرستان به عنوان یک راهنما در راس امور اجرایی این شهرستان عمل کرده است و زحمات اصلی را همکاران بنده در نیروی انتظامی این شهرستان کشیده اند.

وی در این دیدار امنیت را یک پدیده اجتماعی دانست که با همکاری و مشارکت همه سازمان ها با نیروی انتظامی به دست می آید و در سایه این امنیت مردم می توانند با آرامش زندگی کنند.

حجت الاسلام علیرضا حسنی امام جمعه موقت شهرستان میبد در ادامه این برنامه ضمن عرض خیر مقدم به نیروهای انتظامی و تبریک هفته ناجا اظهار داشت: مردم ایران اسلامی به همت شما سربازان خدوم این سرزمین در سایه امنیت و آرامش زندگی می کنند و امنیت یک نعمت مجهول است و محبوبیت و اعتماد به نیروی انتظامی در شهرستان میبد مثال زدنی است و ما قدردان زحمات شما هستیم.

امام جمعه موقت میبد گفت: امنیت حاکم بر جامعه ثمره خون شهدا، تلاش نیروهای نظامی و انتظامی، تدبیر مقام معظم رهبری و حضور مردم در همه صحنه‎ها است. نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران اکنون برقراری و حفظ امنیت مرزها، امنیت داخلی، مقابله با جرائم مشهود و رسیدگی به بسیاری از امور اجرایی دستگاه قضایی را عهده‎ دار است.

وی بر ضرورت همکاری همه دستگاه‎های اجرایی و ارگان‎ها با نیروهای انتظامی تاکید کرد و افزود: با وجودی که نیروی انتظامی مسؤول تامین و حفظ امنیت اجتماعی در کشور است اما این مهم در گرو همکاری همه نهادها و ارگان‎ها با این نیرو است.

حجت الاسلام حسنی در پایان بیان داشت: هفته نیروی انتظامی فرصت مناسبی برای توجه بیش از پیش به خدمات و اقدامات این نیرو و توجه به ضروریات مورد نیاز آنها برای انجام وظایف سازمانی است.

در پایان این برنامه پرسنل نیروی انتظامی شهرستان با حضور بر گلزار آیت الله اعرافی (ره) و شهدای شهیدیه با نثار گل و قرائت فاتحه یادشان را گرامی داشتند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.