Skip to Content


دیدار فرماندار و امام جمعه موقت میبد با پیشکسوتان بسیجی+ تصاویر


همزمان با ایام هفته بسیج مسئولان شهرستان میبد با پیشکسوتان بسیجی دیدار کردند.

به گزارش میبدخبر، همزمان با ایام هفته بسیج مسئولان شهرستان میبد با حضور در منزل رزمندگان و بسیجیان پیشکسوت میبدی، ضمن دیدار و گفتگو با آنان از زحمات و تلاشهای آنان تجلیل کردند.

دراین دیدارهای صمیمانه پیشکسوتان بسیجی علی محمد دهقانی، حسنعلی غنی پور و علی بمان کریمزاده به بیان خاطرات خود پرداختند.

در این دیدار معنوی حجت الاسلام محمد اعرافی بیان کرد: یشکسوتان بسیجی میتوانند با تجربه خود راه گشای بسیجیان جوان باشند که میخواهند در این راه قدمهای بزرگ بردارند.

وی با اشاره به رشادتها و ایثارگریهای رزمندگان و پیشکسوتان دوران دفاع مقدس گفت: امروز پیشکسوتان بسیج و پاسدار در همه عرصه ها با روحیه بالای بسیجی همچنان منشا خدمت هستند.

امام جمعه موقت میبد در پایان تصریح داشت: تمام پیشکسوتان عزیز با قرار گرفتن در کنار نیروی جوان موفقیت ها و پیروزی های زیادی را برای نظام  کسب کرده و شما سرمایه های بسیج و سپاه هستید.

در پایان نماز جماعت ظهر و عصر به امامت حجت الاسلام اعرافی در منزل پیشکسوت بسیجی علی بمان کریمزاده اقامه شد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.