Skip to Content

صبح امروز صورت گرفت؛


فرماندار میبد در دیدار صمیمانه با رزمندگان مدافع حرم از زحمات آنها و خانواده ایشان تقدیر و تجلیل کرد.

به گزارش میبد خبر، صبح امروز فرماندار به همراه تعدادی از مسئولین شهرستان به دیدار رزمندگان میبدی جبهه مقاومت در سوریه رفته و با آنها گفتگو کردند.

حسین فلاح فرماندار شهرستان در این دیدار با اشاره به نقش مهم مدافعان حرم در حفاظت از مرزهای فیزیکی و ارزشی کشور گفت: مدافعان حرم پایه های امنیتی کشور و بهترین الگوی ایثار در جامعه هستند.

وی افزود: مدافعین حرم با حضور شجاعانه در خط مقدم جبهه های نبرد با تکفیریها در فاصله چندین کیلومتری از مرزهای ایران اسلامی و زمین گیرکردن دشمنان اسلام و مسلمین نه تنها از مرزهای کشور بلکه با حفاظت از حرم مطهر اهل بیت (ع) از ارزشها و باورهای دینی و اسلامی مسلمانان و شیعیان جهان دفاع می کنند.

فرماندار میبد در پایان خاطر نشان کرد: به فضل خدا و با حضور مدافعین حرم از کشورهای مختلف، امروز داعش زودتر از چیزی که تصور می‌شود برچیده و نابود شد.

در این دیدارها که 2 ساعت به طول انجامید، مدافعان میبدی حرم عقیله بنی هاشم حضرت زینب (س) از دوران حضور خود در جبهه‌های جنگ بر علیه تکفیری‌ها در سوریه خاطراتی بیان کردند.

در پایان از مجاهدتهای رزمندگان مدافع حرم محمد طاهرپور، علیرضا اقبال، مهدی جعفری و جواد زارع تقدیر و به رسم یادبود هدایایی به آنها اهدا شد.

انتهای پیام/اد

 

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.