Skip to Content

عصر امروز صورت گرفت؛


عصر امروز فرمانده سپاه الغدیر استان یزد و هیئت همراه با خانواده شهیدان ذوالفقاری و دهقانی دیدار کردند.

به گزارش میبد خبر، عصر امروز سردار فتح الله جمیری فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در رأس هیئتی متشکل از فرماندهان سپاه، مسئولین دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان و شهرستان و جمعی از مسئولین شهرستان ابتدا با خانواده شهید محمد حسین ذوالفقاری شهید شاخص بسیج دانش آموزی کشور دیدار کرده و سپس با حضور در منزل پدری شهیدان مصطفی و مرتضی دهقانی از مادر شهیدان دهقانی عیادت و با خانواده ایشان دیدار کردند.

دانش آموز 12 ساله شهید محمد حسین ذوالفقاری در تاریخ 1360/10/28 در جبهه های جنگ و در منطقه عملیاتی شوش، به شهادت رسید که در سال تحصیلی جاری به عنوان شهید شاخص دانش آموزی کشور معرفی شد و به زودی و در نیمه دوم بهمن ماه مراسم یادواره این شهید بزرگوار، برگزار می شود.

شهید مصطفی دهقانی متولد پنجمین روز فروردین ماه 1344 در فیروزآباد میبد دیده به جهان گشود و در 21 بهمن ماه 1364 در عملیات والفجر 8 در خرمشهر به شهادت رسید. برادر شهیدش مرتضی دهقانی نیز در تاریخ 1347/1/15 در شهرستان میبد متولد و مورخ  1365/11/10 در عملیات کربلای 5 در منطقه شلمچه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.