Skip to Content

عصر امروز صورت گرفت؛

دیدار سردار جمیری با خانواده شهیدان ذوالفقاری و دهقانی در میبد+ تصاویر


عصر امروز فرمانده سپاه الغدیر استان یزد و هیئت همراه با خانواده شهیدان ذوالفقاری و دهقانی دیدار کردند.

به گزارش میبد خبر، عصر امروز سردار فتح الله جمیری فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در رأس هیئتی متشکل از فرماندهان سپاه، مسئولین دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان و شهرستان و جمعی از مسئولین شهرستان ابتدا با خانواده شهید محمد حسین ذوالفقاری شهید شاخص بسیج دانش آموزی کشور دیدار کرده و سپس با حضور در منزل پدری شهیدان مصطفی و مرتضی دهقانی از مادر شهیدان دهقانی عیادت و با خانواده ایشان دیدار کردند.

دانش آموز 12 ساله شهید محمد حسین ذوالفقاری در تاریخ 1360/10/28 در جبهه های جنگ و در منطقه عملیاتی شوش، به شهادت رسید که در سال تحصیلی جاری به عنوان شهید شاخص دانش آموزی کشور معرفی شد و به زودی و در نیمه دوم بهمن ماه مراسم یادواره این شهید بزرگوار، برگزار می شود.

شهید مصطفی دهقانی متولد پنجمین روز فروردین ماه 1344 در فیروزآباد میبد دیده به جهان گشود و در 21 بهمن ماه 1364 در عملیات والفجر 8 در خرمشهر به شهادت رسید. برادر شهیدش مرتضی دهقانی نیز در تاریخ 1347/1/15 در شهرستان میبد متولد و مورخ  1365/11/10 در عملیات کربلای 5 در منطقه شلمچه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.