Skip to Contentدر سی امین سالگرد حمله به هواپیمای ایرباس ایرانی در خلیج فارس رییس شبکه بهداشت و درمان میبد و جمعی از کارکنان اورژانس 115 میبد به دیدار خانواده شهید حاج حسین امامی رفتند.

به گزارش میبد خبر، در سی امین سالگرد حمله به هواپیمای ایرباس ایرانی در خلیج فارس در سال ۱۳۶۷ رییس شبکه بهداشت و درمان میبد بهمراه مسئول و جمعی از کارکنان مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی، اورژانس115 و اداره بهداشت به دیدار خانواده شهید حاج حسین امامی رفتند.
 
در این دیدار صمیمی، دکتر مهدی حفیظی رییس اداره شبکه بهداشت و درمان میبد ضمن تاکید بر تکریم شهدای این ماجرای غم‌انگیز، در جریان آخرین وضعیت جسمانی خانم حاج صولت زارع همسر این شهید بزرگوار قرار گرفت.
 
قابل ذکر است خانم زارع با اهدای زمینی بالغ بر 200 مترمربع در خیابان هفتم تیر و نیز اهدای وجه غرامتی که از امریکا دریافت کرده بود، ساختمان پایگاه شماره دو اورژانس شهری میبد توسط شبکه بهداشت و درمان درسال 1390 شروع به ساخت و در ابتدای سال 1394 به بهره برداری رسید.
 
در دوازدهم تیرماه ۱۳۶۷ شمسی، هواپیمای مسافری ایرباس ایران که از بندرعباس عازم دبی بود، بر فراز آبهای خلیج فارس و در نزدیکی جزیره هنگام مورد هجوم یگان های دریایی متجاوز آمریکایی مستقر در آب های خلیج فارس قرار گرفت و سقوط کرد.
 
این هواپیما که با ۲موشک ناو جنگی وینسنس مورد حمله عمدی نیروهای تجاوزگر آمریکا قرار گرفت حامل ۲۹۸مسافر و خدمه بود که 7 نفر از آنان از شهروندان میبدی بودند و همگی به شهادت رسیدند.
 
انتهای پیام/ادرای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.