Skip to Content

صبح امروز صورت گرفت؛


جمعی از مسئولین شهرستان میبد با 3 رزمنده مدافع حرم حضرت زینب کبری سلام الله علیها دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش میبد خبر، صبح امروز جمعی از مسئولین شهرستان میبد با حضور در منزل رزمندگان میبدی مدافع حرم از رشادت های آنان تقدیر کردند.

سرهنگ امیر فلاح فرمانده سپاه میبد در حاشیه این دیدار ها ضمن قدر دانی از ایثار گری و روحیه جهادی رزمندگان اسلام در کشور سوریه اظهار داشت: امروز آوازه مقاومت رزمندگان ایرانی مدافع حرم حضرت عقیله بنی‌هاشم(سلام الله علیها) جهانی شده است. مقاومت پیروز مندانه سربازان اسلام مقابل تروریست‌های چند ملیتی داعش، صورت استکبار و زیاده‌ خواهان دنیا را به خاک مالیده است.

وی ابراز داشت: دفاع از مکتب اهل بیت وظیفه بسیار بزرگی است که امروز بر دوش شما عزیزان است و ان شا الله اجرش نیز نزد حضرت زینب کبری محفوظ است.

فلاح با تاکید بر نقش خانواده های رزمندگان مدافع حرم، افزود: خانواده های رزمندگان مدافع حرم با تحمل سختی ها و دوری از عزیزان خود، سهم به سزایی در این پیروزی ها و تامین امنیت ملی ما دارند و ما باید همواره قدردان آنان باشیم.

گفتنی است رزمندگان غیور مدافع حرم مهدی علیزاده، احمد نبی پور و محمد رضا فرجی پس از طی یک دوره حضور در دفاع از حریم اهل بیت و جنگ علیه تکفیری ها به آغوش مردم پر مهر و خانواده هاي خود بازگشتند.

فرماندار، فرمانده سپاه و نماینده ولی فقیه درناحیه مقاومت بسیج میبد، مسئول دفتر امام جمعه، فرمانده گردان امام حسین(ع)، مشاور فرماندار در امور ایثارگران و تعدادی از پاسداران گردان امام حسین (ع) شهرستان میبد در این دیدارها شرکت کردند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.