Skip to Content


دیدار برگزیدگان مسابقات قرآن خانواده های شهدا و ایثارگران استان یزد با آیت الله اعرافی+تصاویر


صبح امروز جمعی از نخبگان قرآنی سالهای 94 و 95 خانواده های شهدا و ایثارگران استان یزد در بیت آیت الله اعرافی با ایشان دیدار کردند.

به گزارش "میبدخبر"،آقای محمد رضا بحری رییس اداره دارالقرآن بنیاد شهید و ایثارگران یزد در این زمینه بیان داشت:

این دیدار توسط بنیاد شهید و ایثارگران یزد و برای تجلیل از برگزیدگان مسابقات قرآنی سالهای94 و95 توسط آیت الله اعرافی برنامه ریزی شد.

وی بیان نمود: در ابتدای این مراسم ابراهیمی مدیرکل بنیاد شهید و ایثارگران یزد در خصوص عملکرد دو ساله اداره قرآن کریم بنیاد گزارشی را بیان نمود.

در ادامه آیت الله اعرافی به تبیین حماسه امام حسین (ع) پرداختند.ایشان همچنین درباره آیات قرآن کریم که توسط سر مقدس امام حسین(ع) تلاوت شده بود و ماه محرم   نکاتی را برای حضار بیان نمودند.

نماز جماعت ظهر و عصر نیز به امامت آیت الله اعرافی اقامه شد.

بعد از نماز از چند نفر برگزیدگان مسابقات قرآنی بنیاد که توانسته بودند رتبه های نخست کشوری را کسب نمایند توسط آیت الله اعرافی تجلیل شدند.

اسامی افراد برگزیده به شرح زیر می باشد:

محمد فرقانی رتبه اول کشوری در رشته حفظ 5 جزء قرآن کریم

محدثه زارع مهرآبادی رتبه دوم کشوری در رشته حفظ 15 جزء قرآن کریم

نرگس دهقانی رتبه دوم کشوری در رشته حفظ 10 جزء قرآن کریم

علیرضا حاجی حسینی رتبه اول کشوری در رشته مفاهیم قرآن کریم

بحری عنوان کرد: استان یزد در سال های 94 و 95  ده عنوان برتر مسابقات قرآنی خانواده های شهدا و ایثارگران کشور را از آن خود ساخته است.

وی ادامه داد: بنیاد شهید علاوه بر مسابقات سالیانه حفظ،قرائت،ترتیل،مفاهیم و تفسیر که به صورت حضوری برگزار می گردد اقدام به برگزاری مسابقات مکاتبه ای و مناسبتی به مناسبت ماه مبارک رمضان و محرم الحرام نیز نموده است.

در پایان از میهمانان پذیرایی بعمل آمد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.