Skip to Content

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میبد در دیدار با خانواده های شهدای میبد تأکید کرد:

دیدار با خانواده شهدا افتخاری بزرگ است + تصاویر


همزمان با برگزاری پنجمین یادواره سرداران و 500 شهید شهرستان میبد مدیرکل بنیادشهید استان و مسئولین شهرستان با خانواده های شهدا دیدار کردند.

به گزارش ميبد خبر، همزمان با برگزاری پنجمین یادواره سرداران و 500 شهید شهرستان میبد  مدیر کل بنیاد شهید استان و جمعی از مسئولین دستگاه های اجرایی شهرستان به همراه فرماندهان نظامی با خانواده معظم شهدا در این شهرستان دیدار کردند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میبد در حاشیه این دیدارها، گفت: خانواده های معظم شهدا بزرگترین یادگاران دفاع مقدس هستند و همه ما مدیون شهدا و خانواده بزرگ ایثارگران هستیم.

سرهنگ فلاح افزود: هدف از دیدار با خانواده های شهدا،ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و الگو گیری از این خانواده ها در راه مسیر معنوی زندگی است.

وی ادامه داد: خانواده های معظم شهدا میراثی گرانبها و الگو برای انقلاب اسلامی به شمار می روند و دیدار از این خانواده ها موجب عزت و پالایش روح انسان می شود.

فلاح تصریح کرد: متانت طبع وروحیه والای پدران و مادران شهدا، همیشه خادمین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را شرمنده می کند و بر همه ما واجب است تا از این خانواده ها دیدار و دلجویی نماییم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میبد خاطرنشان کرد: آسایش و آرامشی که در جامعه حکم فرماست، مدیون همین فداکاری و ایثارگری های خانواده معظم شهیدان، جانبازان، ایثارگران، رزمندگان و آزادگان است که پاداش آنان نزد خدا محفوظ خواهد بود.

در این مراسم ضمن تقدیر از خانواده معظم شهدا از آنها برای شرکت در یادواره شهدای شهرستان میبد دعوت بعمل آمد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.