Skip to Contentاعضای ستاد یادواره سرداران و ۷۰ شهید والامقام شهیدیه با آیت الله اعرافی امام جمعه محترم شهرستان میبد دیدار کردند.

به گزارش میبدخبر، آیت الله اعرافی در این دیدار، نکاتی را به اعضای ستاد متذکر شدند. وی طی سخنانی خواستار تشکیل کمیته های دانشجویی و دانش آموزی جهت مشارکت هر چه بیشتر نسل جدید در یادواره شدند. آیت الله اعرافی بازدید از پدران، مادران و دیگر اعضای خانواده معظم شهدا را حائز اهمیت دانسته و به بیان ضرورت دیدار با آنها پرداختند. تهیه آلبوم عکس شهدای انقلاب و دفاع مقدس، فراخوان شعر و داستان دفاع مقدس، سیره تربیتی شهدا، درگیر کردن مدارس، مردمی کردن هزینه ها و نیز استفاده از ظرفیت نماز جمعه از دیگر محورهای بیانات امام جمعه شهرستان بود.

در ابتدای این مراسم جناب آقای گل محمدی، از عملکرد ستاد در یادواره ی پیشین و نیز اهداف و برنامه‌‌های ستاد در یادواره ی ششم، گزارشی به استحضار رساند. وی در گزارش خود به اقدامات صورت گرفته در یادواره پنجم پرداخت. برگزاری بیش از ۲۳ مورد جلسات ستاد هماهنگی، راه اندازی کانال و شبکه های اجتماعی با موضوع شهدا توسط ۴ گروه، راه اندازی کمپین مردمی "همراه با انقلاب، همگام با شهدا"، برگزاری ۲ دوره مسابقات دوچرخه سواری یادبود شهدا، سرکشی از خانواده معظم شهداء شهیدیه، برپایی نمایشگاه یادواره به تعداد ۱۴ غرفه با موضوعات عفاف و حجاب، هوافضا، ایستگاه سلامت، کتاب، ماکت عملیات والفجر ۸ و… از جمله ی این اقدامات بود.

گفتنی است ششمین یادواره سرداران و ۷۰ شهید والامقام شهیدیه در تاریخ ششم و هفتم تیرماه ۱۳۹۸ مصادف با شهادت امام صادق(ع) در شهیدیه برگزار خواهد شد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.