Skip to Content


دکتر میر محمدی حوزه انتخاباتی خود را به میبد و تفت تغییر داد


دکتر میر محمدی میبدی رییس سابق دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد که از حوزه یزد و اشکذر ثبت نام نموده بود حوزه انتخابیه خود را به میبد و تفت تغییر داد .

به گزارش میبدخبر، دکتر میر محمدی میبدی رییس سابق دانشگاه علوم  پزشکی شهید صدوقی یزد که از حوزه یزدو اشکذر ثبت نام نموده بود حوزه انتخابیه خود را به حوزه میبد و تفت تغییر داد .

آنچه اکنون بنظر می رسد، در حوزه انتخاباتی میبد و تفت رقابت  دو کاندید اصولگرا و انقلابی یعنی حجت الاسلام روانبخش و دکتر میرمحمدی رقم خواهد خورد اما باید نشست و دید دکتر میرمحمدی چه برنامه ای خواهد داشت و چگونه عمل خواهد کرد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.