Skip to Content

رئیس پلیس‌راه استان یزد خبر داد:


رئیس پلیس‌راه استان یزد از تصادف زنجیره‌ای کنارگذر میبد به مهریز در استان یزد خبر داد‌ و گفت: در این حادثه دو نفر کشته شده‌اند.

به گزارش میبد خبر به نقل از فارس، احمد مظفری از تصادف زنجیره‌ای کنارگذر میبد به مهریز در استان یزد خبر داد‌ و گفت: هشت دستگاه خودرو متشکل از شش کامیون، یک دستگاه پراید و یک دستگاه اتوبوس ظهر امروز در کنارگذر میبد به مهریز با یکدیگر برخورد کردند.

وی بابیان اینکه علت این حادثه در حال بررسی است، افزود: براثر این تصادف دو نفر از سرنشینان دستگاه پراید فوت کرده‌اند؛ اما درعین‌حال این حادثه هیچ مصدومی نداشته است.

رئیس پلیس‌راه استان یزد بابیان اینکه در حال حاضر یکی از محورها باز است و دیگری بسته است، اظهار داشت: در حال حاضر تردد در این کنارگذر به‌کندی در حال انجام است.

مظفری در پایان ضمن توصیه به رانندگان در راستای کاهش این‌گونه‌ حوادث در استان یزد، از خودداری رانندگان از سبقت غیرمجاز و عدم استفاده از تلفن همراه تأکید کرد و بیان داشت: از رانندگان انتظار داریم که از توقف‌های بی‌مورد خودداری کنند؛ چراکه علت بسیاری از بسته شدن جاده‌‌ها، همین توقف‌های بی‌مورد است؛ همچنین رانندگان باید دقت داشته باشند در چنین مواردی به‌هیچ‌عنوان توقف نداشته باشند و ادامه مسیر دهند تا از ترافیک جاده‌ای کاسته شود و مأمورین انتظامی کار خویش را به‌خوبی انجام دهند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.