Skip to Content

گزارش تصویری؛


دومین مرحله تهیه و توزیع گوشت نذری میان نیازمندان به مناسبت میلاد حضرت سیدالشهدا و روز پاسدار توسط پاسداران سپاه میبد انجام شد.

به گزارش میبدخبر، دومین مرحله تهیه و توزیع گوشت نذری میان نیازمندان به مناسبت میلاد حضرت سیدالشهدا و روز پاسدار توسط پاسداران سپاه میبد انجام شد.

این قربانی توسط پاسداران و بسیجیان شهرستان در قالب 400 بسته 800 گرمی بسته بندی و سپس توسط نواحی مختلف مقاومت بسیج بین نیازمندان سطح شهرستان توزیع شد.

مردم و خیرین محترم می توانند در این راستا کمک های نقدی و غیر نقدی خود را به پایگاه ها، حوزه های مقاومت بسیج و سپاه ناحیه میبد تحویل دهند و همچنین شماره کارت 7242-2450-8111-6273 بانک انصار به نام محمدعلی کارگر معاونت پشتیبانی اداری سپاه میبد نیز جهت واریز نقدی کمک های مردمی معرفی می گردد.
 

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.