Skip to Content

حجت الاسلام نیکویی

دومین دوره طرح ولایت اصحاب رسانه برگزار می شود


معاونت آموزش و پژوهش سازمان بسیج رسانه گفت: با هدف افزایش سطح بصیرت در رسانه های کشور دومین دوره "طرح ولایت" به مدت سه روز جهت حضور اعضای رسانه های مختلف کشور برگزار می شود.

به گزارش "میبدخبر"، معاونت آموزش و پژوهش سازمان بسیج رسانه در جمع خبرنگاران گفت: دومین دوره "طرح ولایت" به مدت  سه روز جهت حضور اعضای رسانه های مختلف کشور  با هدف افزایش سطح بصیرت در رسانه ها برگزار می شود.


وی تصریح کرد: در طرح ولایت ویژه بسیج رسانه مباحثی همچون مروری بر اندیشه های رهبر معظم انقلاب، الگوی ایرانی اسلامی پیشرفت و برنامه ششم توسعه ، نفوذ از دیدگاه رهبری و جایگاه ولایت از منظر رسانه مطرح می شود که در پایان دوره  گواهینامه به شرکت کنندگان اعطا می شود.


حجت الاسلام نیکویی افزود: همچنین در این دوره از طرح ولایت "جریان شناسی تحولات منطقه و جهان، امنیت در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، اقتصاد مقاومتی در رسانه، اخلاق در رسانه و ویژگی‌های رسانه انقلابی" را مورد بررسی قرار می دهیم .


وی در ادامه افزود: این دوره از طرح ولایت با حضور اساتید مجربی چون" استاد پناهیان ، استادرحیم‌پور ازغدی  و استاد سرلک  در آبان ماه سال جاری  برگزار می شود.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان در کارگاه آموزشی نانوایان شهرستان میبد گفت: تعیین سهمیه آرد نانوایان شهرستان میبد مربوط به عملکرد خود نانواهاست و هیچ یک از ادارات دخل و تصرفی در کاهش و یا افزایش...