Skip to Content

حجت الاسلام نیکویی

دومین دوره طرح ولایت اصحاب رسانه برگزار می شود


معاونت آموزش و پژوهش سازمان بسیج رسانه گفت: با هدف افزایش سطح بصیرت در رسانه های کشور دومین دوره "طرح ولایت" به مدت سه روز جهت حضور اعضای رسانه های مختلف کشور برگزار می شود.

به گزارش "میبدخبر"، معاونت آموزش و پژوهش سازمان بسیج رسانه در جمع خبرنگاران گفت: دومین دوره "طرح ولایت" به مدت  سه روز جهت حضور اعضای رسانه های مختلف کشور  با هدف افزایش سطح بصیرت در رسانه ها برگزار می شود.


وی تصریح کرد: در طرح ولایت ویژه بسیج رسانه مباحثی همچون مروری بر اندیشه های رهبر معظم انقلاب، الگوی ایرانی اسلامی پیشرفت و برنامه ششم توسعه ، نفوذ از دیدگاه رهبری و جایگاه ولایت از منظر رسانه مطرح می شود که در پایان دوره  گواهینامه به شرکت کنندگان اعطا می شود.


حجت الاسلام نیکویی افزود: همچنین در این دوره از طرح ولایت "جریان شناسی تحولات منطقه و جهان، امنیت در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، اقتصاد مقاومتی در رسانه، اخلاق در رسانه و ویژگی‌های رسانه انقلابی" را مورد بررسی قرار می دهیم .


وی در ادامه افزود: این دوره از طرح ولایت با حضور اساتید مجربی چون" استاد پناهیان ، استادرحیم‌پور ازغدی  و استاد سرلک  در آبان ماه سال جاری  برگزار می شود.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.