دومین جشنواره «مالک اشتر» در شهرستان میبد+ تصاویر - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Content

با هدف معرفی رده های موفق بسیج صورت پذیرفت؛


دومین دوره جشنواره مالک اشتر با حضور آیت الله اعرافی و جمعی از مسئولین شهرستان در جهت تقدیر از رده های برتر ناحیه مقاومت بسیج میبد در شبستان حضرت زهرا(س) مصلای آیت الله اعرافی (ره)برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، مصطفی بهشتی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد در این مراسم، جشنواره مالک اشتر را تجلیل از موفق‌ترین رده‌های ناحیه مقاومت بسیج میبد دانست و اظهار داشت: بسیج تاکنون در عرصه‌های فرهنگی، اجتماعی، تربیتی، اقتصاد مقاومتی، کمک به دولت، کمک در برقراری نظم و امنیت و غیره ورود پیدا کرده است.

وی افزود: جشنواره مالک اشتر با هدف معرفی رده های موفق، الگوگیری برای حرکت های جهادی وانقلابی رده ها و ایجاد وحدت رویه و نظام مند انتخاب رده های موفق بطور سالیانه برگزار می شود.

بهشتی با بیان اینکه جشنواره مالک اشتر در راستای شناسایی نقاط قوت بسیج است، گفت: باید نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی و برای آن‌ها برنامه‌ریزی کنیم و در راستای رفع مشکلات گام برداریم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد ادامه داد: آمادگی همه جانبه در برابر توطئه های دشمنان موجب می شود تا نظام اسلامی در برابر تحمیل اراده دشمنان، تسلیم نشود.

وی تصریح داشت: نیروهای انقلابی و کسانی که دغدغه پیشرفت انقلاب را دارند باید همواره در حال رشد و پیشرفت بوده و در کارهای فرهنگی و اجتماعی نیز روحیه جهادی داشته باشیم.

ارائه گزارش عملکرد توسط مسئولین رده های مختلف ناحیه مقاومت بسیج و سخنرانی آیت الله اعرافی از دیگر برنامه های این جشنواره بود.

در پایان این مراسم نیز 27 نفر از موفق ترین مدیران، فرماندهان و رده های بسیج ناحیه میبد تجلیل شدند.

انتهای پیام/اد

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.