Skip to Content

بوی سیب می آید...

دوشنبه آینده، تشییع پیکر شهدای گمنام در پارک بهاران میبد


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد به تشریح جزئیات تشییع و تدفین سه شهید گمنام در میبد پرداخت.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد  از ورود پیکر مطهر سه  شهید به شهرستان میبد خبر داد و گفت: پیکر مطهر این شهیدان به منظور تجدید میثاق و وداع مردم، شنبه هفته آینده ساعت ۱۱ صبح وارد فرودگاه شهید صدوقی یزد خواهد شد.

به گزارش میبد خبر، سرهنگ امیر فلاح فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد در نشست خبری و تشریح برنامه‌های استقبال و تشییع شهدای گمنام اظهار کرد: شهرستان میبد در هفته آینده میزبان پیکر سه تن از شهدای گمنام هشت سال دفاع مقدس است .

وی با بیان اینکه پیکر سه شهید گمنام شنبه هفته آینده ساعت ۱۱ صبح وارد فرودگاه شهید صدوقی یزد می شود، افزود: قرار است طی مراسمی ابتدا این پیکرهای مطهر به شهرهای زارچ و اشکذر منتقل شود و پس از برگزاری مراسمی در این مناطق، پیکرهای مطهر شهدا به میبد منتقل خواهد شد.

سرهنگ فلاح تصریح کرد: بنا به درخواست موسسات فرهنگی، پیکرهای مطهر شهدای گمنام برای وداع و میثاق، روز یکشنبه در دو منطقه شهیدیه و بفروئیه، استقرار خواهند یافت تا دانش آموزان و اهالی شهرستان به زیارت و عزاداری در جوار این شهدا بپردازند.

 فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد اظهار کرد: در مصلای میبد مکانی به عنوان معراج شهدای گمنام درنظر گرفته خواهد شد و یکشنبه شب پیکر این شهدا در این مکان قرار خواهد گرفت و مراسم وداع با حضور اهالی شهرستان برگزار خواهد شد.

وی افزود: مراسم تشییع پیکرهای پاک این شهدا صبح دوشنبه ساعت ۸ صبح از محل سپاه قدیم میبد واقع در روبروی بانک صادرات به طرف پارک بهاران میبد از مسیر پارک فلسطین- میدان ۱۲ امام- میدان امام حسین- میدان جانباز- پارک بهاران انجام خواهد گرفت.

وی افزود: مراسم سوم این شهدا صبح روز پنجشنبه هفته آینده در رضویه فیروزآباد برگزار خواهد شد.

 

 سرهنگ فلاح با تاکید بر اینکه شهدا متعلق به همه هستند، اظهار کرد: شهدا متعلق به اسلام و جامعه هستند و همه در مقابل شهدا مسئولیت دارند و باید درس ایثارگری را از شهدا یاد گرفت. وی در ادامه با بیان اینکه همه محتاج شهدا هستند، تصریح کرد: ورود شهدا به شهرستان میبد باعث تقویت عزت و اقتدار مردم می شود و باید جوانان از شهدا الگو بگیرند چراکه شهدا برای دفاع از کشور رفتند تا اکنون مردم در آسایش زندگی کنند.
رای شما
میانگین (4 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.