Skip to Content


دوره تخصصی سرپناه اضطرای جمعیت هلال احمر میبد برگزار شد+تصاویر


کلیه امدادگران، کارگاه عملی خود را طی اردوی یک روزه در محل اردوگاه آیت الله خامنه ای(مدظله العالی) آموزش و پرورش شهرستان،با پیاده نمودن قسمتی از اردوگاه بر روی زمین واقعی در قالب گرو های 4 نفره آموزش دیدند.

به گزارش میبد خبر، جمعیت هلال احمر شهرستان میبد به منظور تربیت نیروی انسانی مجرب وآمادگی امدادگران و نجاتگران در مقابله با حوادث احتمالی، اقدام به برگزاری دوره تخصصی سرپناه اضطراری، اسکان موقت و اردوگاه، با حضور17 نفر از نجاتگران با سابقه و آموزش دیده نمود، که در این راستا اعضاء شرکت کننده دوره تئوری و عملیات میدانی اصول طراحی واجرای اردوگاه، روش های استاندارد اسکان اضطراری ونحوه برپایی چادر و مهمترین موضوع در اردوگاه که همان بهداشت و بیماری های شایع در منطقه است را فراگرفتند.
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 4.5 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.