Skip to Content

در راستای اجرای طرح ملي «شهر نماز»؛

دوره آموزشی «شهر من، شهر نماز» در میبد آغاز شد


دوره آموزشی «شهر من، شهر نماز» با شعار همه کودکان شهر من نماز می‌خوانند در کانون فرهنگی تربیتی شهید رجایی شهرستان میبد برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، جعفر شفاهی معاون پرورشی آموزش پرورش میبد با اشاره به برگزاری دوره آموزشی شهر نماز در میبد اظهار کرد:  این دوره با هدف احیای سنت فراگیر دعوت خوش نماز به کودکان با همکاری معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي و اداره‌كل قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش یزد برگزار می شود.

وی ادامه داد: این دوره شامل مواردی همچون نماز و بهبود ارتباط، نماز و کاهش مشکلات رفتاری مادر و کودک، نماز و والدین مسئول، شیوه آموزش تدریجی نماز و نماز و نمودار سازی است.
این دوره ساعت ۹ صبح امروز ویژه مربیان و آموزگاران پیش دبستانی و اول ابتدایی شهرستان میبد با حضور استاد فاضلی از قم برگزار شد. 
انتهای پیام/اد
 رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.