Skip to Content

همزمان با سالروز عملیات فتح‌المبین صورت پذیرفت؛


به مناسبت گرامیداشت عملیات فتح‌المبین و بازنگری این عملیات دورهمی رزمندگان، آزادگان و خانواده شهدای این عملیات در بیت آیت الله اعرافی(ره) برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، جانبازان، رزمندگان و خانواده شهدای دوراندفاع مقدس که در عملیات فتح المبین حضور داشتند، دور یکدیگر جمع شدند تا از احوال هم با خبر شوند و خاطرات آن روزها را زنده کنند.

این دورهمی در بیت آیت الله اعرافی(ره) برگزار شد که در این مراسم رزمندگان میبدی این عملیات به بیان خاطرات خود پرداختند در ادامه مراسم سردار اکبر فتوحی و آیت الله علیرضا اعرافی در خصوص این عملیات، دفاع مقدس و شجاعت رزمندگان اسلام به ایراد سخن پرداختند.

در پایان این مراسم نیز رزمندگان عیدی خود را از آیت الله اعرافی گرفته و عکس یادگاری گرفتند.

گفتنی است این مراسم به همت حوزه مقاومت بسیج 3 روح الله و ستاد یادواره سرداران و 74 شهید محله شهیدیه برگزار شد.

ششمین یادواره سرداران و 74 شهید محله شهیدیه در تیرماه سال جاری و همزمان با شهادت امام جعفر صادق (ره) برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.