Skip to Content

فلاح فرماندار میبد:

دهه فجر باید برای دانش آموزان ما دهه ی شادی باشد


دشمن فهمیده است که انقلاب ایران دارای محور و ایدئولوژی است و می تواند منطقه را تحت تاثیر قرار دهد.

به گزارش خبرنگار میبدخبر: فرماندار میبد صبح امروز در بین مسئولین و دانش آموزانی که به مراسم نواخته شدن زنگ انقلاب به میدان انقلاب میبد آمده بودند گفت: در روز 12بهمن 57 خیلی ها نمی توانستند تحلیل کنند که انقلاب پیروز می شود. وابستگان رژیم نمی فهمیدند که مردم از حاکمیت فاصله گرفته اند.

وی ادامه داد: آمریکایی ها در حال پیاده کردن استراتژی تبدیل ایران به یک پایگاه نظامی و عربستان به عنوان یک پایگاه اقتصادی در خاورمیانه بودند.

حسین فلاح در ادامه با اشاره به اینکه اگر روز شمار انقلاب را تجزیه و تحلیل کنیم به این نکته بر می خوریم که بختیار تا روز 21 بهمن به فکر کودتای نظامی بود گفت: بختیار می خواست توسط نیروهای گارد جاویدان با ترور و ... حکومت را در دست بگیرد. امام با فرمانی که در شب 21 بهمن دادند مبنی بر اینکه مردم فردا به خیابان ها بیایند تمام پادگان ها خلع سلاح شدند و این نشان از قاطعیت و مشروعیت امام بود.

وی همچنین گفت: در پیروزی انقلاب اسلامی ایران همه گروه ها دخیل بودند. انقلاب ایران انقلاب تمام مردم بود.

فرماندار میبد خاطر نشان ساخت: مسئولین در قبال مردمی که دچار حمله نظامی، محاصره اقتصادی، اقدامات خبیثانه منافقین شده و در این راه بیش از 200 هزار شهید تقدیم انقلاب کرده است وظیفه سنگینی دارند.

وی اضافه نمود: دشمن فهمیده است که انقلاب ایران دارای محور و ایدئولوژی است و می تواند منطقه را تحت تاثیر قرار دهد.

فرماندار میبد در پایان تاکید کرد: دهه فجر باید برای دانش آموزان ما دهه ی شادی باشد. جشن و شادی باید در شهرستان نمود داشته باشد و از جشن های دهه فجر نباید غافل شد.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.