Skip to Content

فلاح فرماندار میبد:

دهه فجر باید برای دانش آموزان ما دهه ی شادی باشد


دشمن فهمیده است که انقلاب ایران دارای محور و ایدئولوژی است و می تواند منطقه را تحت تاثیر قرار دهد.

به گزارش خبرنگار میبدخبر: فرماندار میبد صبح امروز در بین مسئولین و دانش آموزانی که به مراسم نواخته شدن زنگ انقلاب به میدان انقلاب میبد آمده بودند گفت: در روز 12بهمن 57 خیلی ها نمی توانستند تحلیل کنند که انقلاب پیروز می شود. وابستگان رژیم نمی فهمیدند که مردم از حاکمیت فاصله گرفته اند.

وی ادامه داد: آمریکایی ها در حال پیاده کردن استراتژی تبدیل ایران به یک پایگاه نظامی و عربستان به عنوان یک پایگاه اقتصادی در خاورمیانه بودند.

حسین فلاح در ادامه با اشاره به اینکه اگر روز شمار انقلاب را تجزیه و تحلیل کنیم به این نکته بر می خوریم که بختیار تا روز 21 بهمن به فکر کودتای نظامی بود گفت: بختیار می خواست توسط نیروهای گارد جاویدان با ترور و ... حکومت را در دست بگیرد. امام با فرمانی که در شب 21 بهمن دادند مبنی بر اینکه مردم فردا به خیابان ها بیایند تمام پادگان ها خلع سلاح شدند و این نشان از قاطعیت و مشروعیت امام بود.

وی همچنین گفت: در پیروزی انقلاب اسلامی ایران همه گروه ها دخیل بودند. انقلاب ایران انقلاب تمام مردم بود.

فرماندار میبد خاطر نشان ساخت: مسئولین در قبال مردمی که دچار حمله نظامی، محاصره اقتصادی، اقدامات خبیثانه منافقین شده و در این راه بیش از 200 هزار شهید تقدیم انقلاب کرده است وظیفه سنگینی دارند.

وی اضافه نمود: دشمن فهمیده است که انقلاب ایران دارای محور و ایدئولوژی است و می تواند منطقه را تحت تاثیر قرار دهد.

فرماندار میبد در پایان تاکید کرد: دهه فجر باید برای دانش آموزان ما دهه ی شادی باشد. جشن و شادی باید در شهرستان نمود داشته باشد و از جشن های دهه فجر نباید غافل شد.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.