Skip to Contentنمایشگاه بین المللی کتاب از پنجم تا یازدهم اسفندماه جاری در محل دائمی نمایشگاه های استان یزد برای بازدید عموم دایر است.

به گزارش میبد خبر، دهمین نمایشگاه بزرگ کتاب یزد بیش از 96 هزار عنوان کتاب شامل؛ 79هزاو 300 کتاب از ناشران داخلی و 16 هزار 800 کتاب از ناشران بین المللی در معرض بازدید و فروش قرار گرفته است.

در این نمایشگاه آثار 242ناشر مستقل داخلی، 155 نمایندگی داخلی، 35 ناشر متمرکز،25ناشر بین المللی مستقل و 98 نمایندگی بین المللی حضور دارند که در این میان 15ناشر استان یزد نیز حضور دارند.

در این نمایشگاه 322 غرفه وجود دارد که 20 غرفه آن به رسانه های دیجیتال اختصاص دارد.

 برای این نمایشگاه بن های ۵۰ هزار و ۱۰۰ هزار تومانی در نظر گرفته شده که مردم و گروه های مختلف طبقه بندی شده می توانند این بن ها را با ۴۰ درصد تخفیف از غرفه های دو بانک مستقر شده در محل نمایشگاه خریداری کنند.

این نمایشگاه از 5 الی 11 اسفندماه سالجاری صبح ها از ساعت 9-13 و عصر ها از ساعت 16:30-21:30 در محل دائمی نمایشگاه های استان یزد برای بازدید عموم دایر است.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.