Skip to Content

رئیس مجمع نمایندگان استان یزد:

دلخوشان به برجام و مذاکره امروز پاسخگو باشند/ترور؛ نتیجه وادادگی جریان غربگرا به دشمن


میرمحمدی گفت: زمانی که وادادگی در بین مسئولان و مشخصا دولت یا هر خلا و آشوبی در این نظام صورت گیرد و یا جریان غربگرا در این نظام میدان پیدا کنند کشور درگیر حوادث چون ترور می شود.

به گزارش میبدخبر، سید جلیل میرمحمدی نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی ضمن عرض تسلیت ترور دانشمند شهید محسن فخری زاده اظهار کرد: عزت و افتخاری که این روزها کشورمان در حوزه های علمی می بالد حاصل زحمات، پژوهش ها، علم و مدیریت این چهره های الهی مانند شهید فخری زاده می باشد.

وی افزود: خدا را شاکریم که در چهل سال گذشته کشور عزیز ما رویش های علمی و پژوهشی افتخارآمیزی داشته است و این به برکت نظام جمهوری اسلامی، خون شهدا و مجاهدت ها در این زمینه است و قطعا به لطف الهی کشورمان از این جوان ها و چهره های علمی فراوان دارد و حتما در این مسیر باز هم شاهد تربیت چهره های علمی مومن و متعهد و معتقد خواهیم بود.

* سرمایه گذاری بیشتر روی نیروهایی مانند شهید فخری زاده ضرورت امروز

میرمحمدی با بیان اینکه سرمایه گذاری بیشتر روی نیروهایی مانند شهید فخری زاده ضرورت امروز جامعه ما است تصریح کرد: حفاظت بیشتر و همه جانبه از این سرمایه های علمی در شرایطی که دشمن خصمانه بر کنار زدن اینگونه چهره ها تمرکز کرده است لازم و ضروری است و بیش از هر زمان دیگری احساس می شود.

نماینده تفت و میبد باید از تجربه های تلخ اینچنین درس گرفت و چرخه حفاظت را بیشتر کرد ابراز کرد: هر چند از دست دادن چهره های علمی مانند شهید فخری زاده خسران سخت و سنگینی است اما بنا به گفته رهبر کبیر انقلاب اسلامی «بکشید ما را ملت ما بیدارتر می شود» که حقیقتا وقتی به چهل سال گذشته نگاه می شود علیرغم 17هزار شهید ترور حرکت روبر جلو و صعودی نظام جمهوری اسلامی به سمت پیشرفت هرگز کند نشده است و هرکجا هم که کندی در پیشرفت به وجود امد دلیل جز نگاه به غرب نبوده است.

* نتیجه این ترورها جز قوی تر شدن انگیزه ملت ایران نیست

وی با بیان اینکه نتیجه این ترورها جز قوی تر شدن انگیزه ملت و مسئولین در پیمودن بهتر و سریع تر این شهدا بوده است ادامه داد:از این ترورها انچه برای دشمن اورده دارد جز افزایش نفرت و انزجار ملت از آن هاست و مطمئنا باشند با این ترور هم نفرت مردم از عاملان و امران و طراحان آن بیشتر خواهد شد.

رئیس مجمع نمایندگان استان یزد خاطرنشان کرد:امروز اگر کم کاری ها و اعتماد بی مورد به غرب گرا به دشمن نبود و دستاورد پوچ و گلابی گندیده برجام نصیبمان نمی شد وضعیت صنعت هسته ای کشور به جایگاهی بسیار بالاتر از انچه که امروز می بینیم رسیده بود.

*ترور نتیجه وادادگی جریان غرب گرا به دشمن است

میرمحمدی افزود: امروز دانشمندان مومن و متعقد فراوانی هستند که اگر دولت در این مسیر اراده ای داشته باشد می تواند با استفاده از توان این دانشمندان پیشرفت کشور را به اوج برساند.

نماینده تفت و میبد ابراز کرد: هرگز با ترور شهدایی چون طهرانی مقدم، صنعت موشکی ما متوقف نشد، با ترور شهدایی چون رضایی نژاد، شهریاری، علیمحمدی و احمدی روشن انگیزه دانشمندان کشور و مسئولان کشور برای ادامه مسیر بیشتر شد و لذا دشمن نتیجه ای از این ترورها جز بیداری، اگاهی و انگیزه ملت ما نخواهد گرفت.

وی عنوان کرد: باید توجه داشت زمانی که وادادگی در بین مسئولان و مشخصا دولت یا هر خلا و آشوبی در این نظام صورت گیرد و یا جریان غربگرا در این نظام میدان پیدا کنند کشور درگیر حوادث چون ترور می شود همانگونه که بعد از فتنه 88 افرادی چون شهدای هسته ای کشورمان را از دست دادیم.

* جریانی دلخوش به برجام هستند امروز پاسخ دهند

میرمحمدی گفت: جریانی که به گلابی برجام دلخوش بود امروز هم باید پاسخگوی سخت ترین تحریم ها باشد و هم توقف صنعت هسته ای و هم خون این دانشمندانی که با اعتماد به غرب و واسطه های ان ها اطلاعاتشان در اختیار دشمن قرار گرفت و امروز شاهد چنین دشمنی گری ها هستیم.

نماینده تفت و میبد اذعان کرد: زمانی که فرد خبیثی چون نتانیاهو درباره دانشمندان ما اظهارنظر می کند و زمانی که دانشمند ما ترور می کند نتیجه ی اطلاعاتی است که متاسفانه برخی جریانات غرب گرا با واسطه یا بدون واسطه در اختیار دشمن قرار می دهند اما در مقابل راهی هم جز راه این شهدا برای رسیدن به قله عزت و سربلندی نیست.

*انتقام سخت و پرکردن جای خالی شهید فخری زاده؛ دو وظیفه مهم مسئولان

وی با بیان اینکه هرگز جوانان مومن کشور از این وقایع نخواهند ترسید گفت: ادامه این مسیر با انگیزه و قوت بیشتر ادامه خواهد داشت.

رئیس مجمع نمایندگان استان یزد با بیان اینکه امروز دو کار بزرگ بر شانه مسئولین این کشور است افزود: اول انتقامی سخت و پشیمان کننده از خون این شهید است که همه ارکان نظام باید برای انتقام خون این شهید از شناسایی آمران و طراحان این واقعه گرفته تا انتقام فیزیکی پای کار بیایند و دوم نگذارند جای این شهید در عرصه علمی و پژوهشی این کشور خالی بماند و همه مسئولین در همه قسمت های حاکمیتی دست به دست هم دهند و علم مرتبط با این شهید را تقویت کنند.

انتهای پیام/

 رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.