Skip to Content

هم‌زمان با ایام‌الله دهه مبارک فجر؛

دفتر کانون خانواده در دادسرای ميبد راه‌اندازي شد


دفتر کانون خانواده دادسرای شهرستان ميبد هم‌زمان با ایام‌الله دهه مبارک فجر با حضور جمعی از مسئولین میبد افتتاح شد.

به گزارش میبدخبر، "حسین فلاح" فرماندارمیبد در این مراسم، ضمن تأکید بر پرهیز از ایجاد سد در مسیر فرهنگ‌سازی مسائل، گفت: لزوم وجود فضایی آرام را برای فرهنگ‌سازی پیشگیری از مسائل و مشکلاتی که آسیب‌های اجتماعی را به دنبال دارد ضرورت دارد.

فلاح از نگاه خوب و پیگیری‌های شورای شهر و دادگستری میبد درروند کاهش طلاق که همراه با ارائه طرحی ابتکاری و کشوری است، باوجود فرازها و فرودها تقدیر کرد.

"علیرضا حسین بیگی" رئیس دادگستری شهرستان میبد در این مراسم، گفت: نتیجه بررسی‌های دلسوزانه دادگستری میبد در چندین سال پیش ارائه آماری از رشد عجیب طلاق در شهرستان میبد بود، پرونده‌های زیادی در این زمینه وجود داشت و بر این اساس و با توجه به رهنمودهای امام‌جمعه میبد، دادگستری، بهزیستی، شورای شهر و حوزه وارد عمل شده و فعالیت‌های خوبی را انجام دادند.

"حجت‌الاسلام علیرضا آقایی" مسئول واحد میانجیگری میبد نیز گفت: با انجام غربالگری پرونده‌ها و شناسایی عوامل اختلاف‌ها در مرکز واحد میانجیگری و کانون خانواده باعث می‌شود که پرونده‌ها به مرحله صدور حکم نکشد و قبل از کیفری شدن با مشاوره و در صورت صلاحدید با ارجاع به هر نهاد یا مرکزی صلح بین طرفین برقرار شود.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.