Skip to Content

رسانه ها هم از حملات صهیونیست ها در امان نیستند


ساختمان دفتر شبکه انگلیسی-زبان ایرانی پرس‌تی‌وی در غزه، دو بار هدف حملات هوایی رژیم اسرائیل قرار گرفته است.

در این بمباران‌ها، تصویر بردار شبکه پرس تی وی زخمی شده است.   رژیم اسرائیل صبح یک‌شنبه (۱۸ نوامبر، ۲۸ آبان) ۲ ساختمان رسانه‌ای در شهر غزه را هدف حملات هوایی خود قرار داد که در اثر آن دست کم شش خبرنگار زخمی شدند.   اشرف القدره Ashraf al-Qudra ، سخنگوی وزارت بهداشت در غزه، اعلام کرد: « در حمله جنگنده‌های اسرائیل به دفتر شبکه تلویزیونی القدس در ساختمان هوساری و شوا در منطقه رمال در شهر غزه، دست کم به شش خبرنگار جراحت‌های سطحی و متوسط وارد شده است.»   بیشتر خبرنگاران بعد از اولین حمله، دفاتر رسانه‌ها را ترک کردند، اما بعد از بازگشت به این مکان بار دیگر با حملات هوایی اسرائیل مواجه شدند.   به گفته شاهدان، این ساختمان‌ها در اثر حملات هوایی رژیم اسرائیل به شدت خسارت دیده‌اند.   رژیم اسرائیل از روز چهارشنبه (۱۴ نوامبر، ۲۴ آبان) منطقه محاصره‌شده غزه را با حملات‌ مرگ‌بار هدف قرار داده است.   رژيم اسرائيل در موج جديد حملات هوايي، گلوله‌باران و شليک توپ‌خانه عليه نوار غزه، دست کم ۵۰ فلسطینی از جمله زنان و کودکان را کشته و بیش از ۴۰۰ فلسطینی را زخمي کرده است؛ حال برخي از زخميان وخيم گزارش شده است.   هواپیماهای اسرائیل همچنین روز شنبه (۱۷ نوامبر) ساختمان‌های دولت حماس در غزه را بمباران کردند؛ این حمله بعد از موافقت کابینه رژیم اسرائیل با بسیج حدود ۷۵ هزار نیروی ذخیره برای آمادگی جهت هرگونه حمله زمینی صورت گرفت.   ارتش اسرائیل همواره نوار غزه را هدف حملات هوایی و زمینی قرار داده و ادعا کرده است، این حملات به منظور دفاع صورت می‌گیرند.   این درحالی است که رژیم اسرائیل همواره در حملات خود علیه فلسطینی‌های غزه، با نقض قوانین بین المللی، از نیروی زور نابجا استفاده کرده و اغلب غیرنظامیان را کشته یا زخمی کرده است.   غزه همچنین از سال ۲۰۰۷ میلادی، تحت محاصره همه جانبه رژيم اسرائيل قرار دارد. محاصره اين منطقه پرجمعیت سطح استانداردهاي زندگي را به شدت کاهش داده و بر فقر و بي‌کاري در این منطقه افزوده است.   رژيم آپارتايد اسرائيل با محاصره غزه، حدود ۱.۷ میلیون فلسطینی ساکن این منطقه را از دستيابي به حقوق اوليه خود همانند حق آزادي تردد، حق برخورداري از کار و دستمزد مناسب و برخورداري از امکانات بهداشتي و آموزشي کافي، محروم کرده است.رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.