Skip to Content


دفاع از حريم ولايت مهمترين پيام 9 دي است


نماينده مجلس تصريح كرد: وحدت، همدلي و حضور مردم در كنار يكديگر و نيز دفاع از حريم ولايت و نظام مهمترين و زيباترين پيام حماسه تاريخي 9 دي است.

به گزارش میبدخبر،ابراهيم نكو اظهارداشت: مردم در حماسه 9 دي خودشان را در حمايت از حريم ولايت نشان دادند و هشداري دادند به كساني كه بخواهند در ذهن چنين فتنه اي را دوباره در سر بپرورانند.

 


وي تصريح كرد: حماسه 9 دي براي افرادي كه احتمالا به فكر چنين قضايايي باشند به نوعي تمام كننده فتنه بود، از سوي ديگر  هشداري هم براي كساني بود كه بخواهند به حريم ولايت و به نظام لطمه اي وارد كنند، و نشان داد كه حتما در چنين موقعيت هايي مردم با هوشياري كامل در صحنه حاضر خواهند شد و ورود پيدا مي كنند.

 


اين نماينده مجلس اضافه كرد: پيام روشن حماسه 9 دي كاملا آشكار و هويداست كه مبادا شاهد اتفاقاتي شبيه اتفاقات سال 88 باشيم.

 


به گفته وي، مردم اجازه ورود افراد فرصت طلب و مغرض و تابع و دنباله رو سياست هاي استكبار جهاني و همچنين معارضين نظام را به دشمنان خارجي و مزدوران داخلي نخواهند داد كه آنها بخواهند فضاي كشور را مه آلود كنند و نظام را با چالش مواجه كنند.


نكو با اشاره به خسارت هاي به همراه داشته‌ي فتنه سال 88 در ابعاد اقتصادي، سياسي و غيره عنوان كرد: متاسفانه عواقب و آثار منفي كه اين فتنه به دنبال داشت در حوزه هاي مختلف قابل تحليل است به طوري كه در حوزه اقتصادي كشور را دچار مشكل كرد و نظام سلطه گر جهاني را عليه ما تحريك كرد كه به اقداماتي نظير تحريم هاي بيشتر دست بزند و آثار منفي اقتصادي كه در داخل كشور بر جاي گذاشت همگي باعث كند شدن سرعت كشور شد.

 


عضو كميسيون اقتصادي مجلس اظهار كرد: فتنه 88 از بعد سياسي نيز بهانه به دست مغرضان نظام چه در داخل و چه در خارج از كشور داد تا كارهايي كنند و دسيسه هايي را انجام دهند كه بر ضد كشور تمام شود.

 


وي با اشاره به اينكه نبايد فراموش كنيم كه 9 دي آثار مثبتي به همراه داشت، گفت: بسيج مردم به صورت گسترده در 9 دي نشان داد كه مردم حول محوريت ولايت متمركز مي شوند و براي دفاع از تماميت ارضي و تمامي ارزش هاي اسلامي به اجماع مي رسند بنابراين اين وحدت گسترده و حضور مردم در كنار يكديگر مشت محكمي بر دهان دشمنان نظام و انقلاب بود.

 


اين نماينده مجلس ادامه داد: حتي كساني كه در جريان فتنه نه از روي غرض حضور داشتند، ديديم كه در 9 دي با تمام توان خودشان ظاهر شدند و آن حركت هاي سخيف را محكوم كردند. 

 


نكو تصريح كرد: وحدت، همدلي و حضور مردم در كنار يكديگر و نيز دفاع از حريم ولايت و نظام مهمترين و زيباترين پيام حماسه تاريخي 9 دي است.


منبع : جوان آنلاين

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.