Skip to Content

یادداشت؛

دغدغه های شیخ زکراکی آنها و شیخ زیکزاکی ما


سی و هفت سال بعد از انقلاب اسلامی ما، در زاریای نیجریه محرومان آفریقایی آرزوهای خود را در آرمانهای ایرانی می بینند و پای آن ایستاده اند و جان می دهند و چهره به چهره با استکبار جهانی می جنگند.

به گزارش میبدخبر محمدرضا زائری فعال فرهنگی در پی حوادث خونبار نیجریه متنی را نوشته است.

متن این یادداشت به شرح ذیل است:

آرمانها و شعارهای انقلاب اسلامی استقلال و آزادی و عدالت و برابری بود. هدف انقلاب نابودی کاخ نشین ها و حکومت مستضعفین بود. عبارات آتشین نهج البلاغه را می خواندند و داستانهای سیره پیامبر و حوادث صدر اسلام را نقل می کردند. این رویکرد انقلابی با سرعتی باورنکردنی صادر شد و امروز از پاکستان تا بحرین و از بیروت تا کالیفرنیا صدای انقلاب شنیده می شود.

سی و هفت سال بعد از انقلاب اسلامی ما، در زاریای نیجریه محرومان آفریقایی آرزوهای خود را در آرمانهای ایرانی می بینند و پای این آرمانها ایستاده اند و جان می دهند و چهره به چهره با استکبار جهانی می جنگند و ما سی و هفت سال بعد درگیر اختلاس این و خیانت آن و رشوه اداری و ربای بانکی هستیم.

دغدغه آنها نجات انسان و دغدغه ما فروش پراید است! نخبگان آن سوی دنیا حسرت یک لحظه دیدار رهبر ما را دارند و مدیران اینجا برای نرم کردن دل شیطان بزرگ نقشه می کشند و حسرت می خورند.

شیخ زکزاکی در آن سوی دنیا برای کرامت انسان و آزادی و انقلاب اسلامی خون می دهد و شیخ زیگزاگی ما در اینجا در سونای خشک به نتیجه انتخابات مجلس فکر می کند! ... واقعا حیف شد، همه انقلاب را صادر کردیم ! کاش یک ذره اش را محض احتیاط برای خودمان نگه می داشتیم.

منبع: فارس

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 4.5 stars out of 5.