Skip to Content

رئیس اداره ورزش و جوانان میبد:


بررسی وضعیت ورزش میبد در گفتگوی رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان با میبد خبر.

رئیس اداره ورزش و جوانان میبد در گفتگو با خبرنگار میبد خبر به بررسی وضعیت ورزش میبد پرداخت و بابیان اینکه در حال حاضر رشته های والیبال، ورزش های همگانی، بدمینتون، کشتی، شطرنج، ژیمناستیک، فوتبال، فوتسال، تیروکمان، اسکیت، سوارکاری، دوچرخه سواری و کاراته، به طور فعال در حال تشکیل کلاس ها و برگزاری مسابقات هستند، به رونق زیاد این روزهای فوتبال شهرستان اشاره کرد و افزود: هیچ کجای استان، حتی خود شهرستان یزد دارای همچین رونقی در رشته ی فوتبال و تیم های حاضر در عرصه لیگ های شهرستانی نیستند.

دهقانی با اشاره به اینکه هم اکنون تیم های مهربد، کاشی عمارت و شاهین میبد در لیگ استان در حال رقابت هستند وتیم مهربد میبد با اختلاف 7امتیازی در صدر جدول لیگ استانی است، از حضور بیش از 22 تیم فوتبال در لیگ های دسته یک و دو شهرستان خبر داد و تصریح کرد: باید از کمک اسپانسرهای میبدی در حمایت از این تیم ها قدردانی کرد، چرا که در این اوضاع شدید کمبود بودجه، اگر حمایت آنها نبود، ورزش شهرستان تقریبا تعطیل میشد؛ وی با بیان این مطلب برحضور پررنگ تر حامیان تیم ها در عرصه ورزش تاکید کرد.

رئیس اداره ورزش وجوانان میبد همچنین به حضور سه تیم فوتسال میبد در لیگ استانی وقهرمانی تیم ایلیای میبد در این لیگ اشاره کرد واز رونق در لیگ فوتبال شهرستان هم در رده جوانان ونوجوانان اظهار خرسندی نمود.

وی از جمله رشته های فعال وپراستعداد دیگر شهرستان میبد را رشته دوچرخه سواری دانست و با اشاره به حضور و درخشش تیم «شهر خورشید» میبد در لیگ کشوری، از مشکلات این تیم را، کمبود منابع مالی دانست.

دهقانی رشته های آمادگی جسمانی،ایروبیک،والیبال،بدمینتون، تنیس روی میز،ژیمناستیک،فوتسال از رشته های فعال در زمینه ورزش بانوان شهرستان میبد دانست وافزود: اکثر سالن ها و ورزشگاه های میبد به صورت چند منظوره درحال بهره برداری است وتقریبا نیمی از سانس های این مجموعه های ورزشی، روزانه مختص به ورزش بانوان است.

پیست های اسب سواری وموتورسواری از سوژه های دیگر این مصاحبه بود که دهقانی از روند روبه رشد تکمیل این پروژها خبر داد وافزود این پیست ها، جنب کارخانه قند میبد با هزینه خصوصی در حال احداث است وبه احتمال زیاد تا پایان سال یک کورس اسب سواری در پیست سوارکاری میبد خواهیم داشت.

رئیس اداره ورزش جوانان میبد در ادامه با بیان اینکه تعداد فارغ التحصیلان رشته تربیت بدنی وعلوم بدنی در گرایش ها ومقاطع مختلف در شهرستان قابل توجه است، به ضرورت حضور این کارشناسان ومتخصصان علم ورزش در عرصه ورزش شهرستان اشاره کرد وافزود: اکنون دیگر موقع علمی شدن ورزش است واز حضور تمام فارغ التحصیلان رشته تربیت بدنی در جلسات ورزشی شهرستان و پیشبرد ورزش شهرستان به سمت ورزشی کاملا علمی دعوت بعمل آورد.
رای شما
میانگین (3 آرا)
The average rating is 3.6666666666666665 stars out of 5.


گزارش گزارش

مشاور طب سنتی در یزد با اشاره به تاثیر این طب بر جنسیت فرزند گفت: با توجه به پیشرفت گسترده علم، هنوز هم امکان تعیین جنسیت جنین به طور قطعی وجود ندارد، اما می‌توان احتمال دختر یا پسردار شدن را افزایش...
مرکز آمار از سقوط فاجعه‌بار ارزش افزوده بخش ساختمان در دوره وزارت عباس آخوندی خبر داد به طوری که رشد این بخش برای ۱۱ فصل متوالی، منفی شده است.
بر خلاف یک باور قدیمی و کهنه که اول باید خانم‌ها برای درمان ناباروری اقدام کنند امروزه ثابت شده است که ۵۰ درصد مشکل ناباروری زوجین مردان هستند و این درحالی است که زنان و مردان برای تأمین سلامتی جسمی و...