Skip to Content


دعوت‌ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد از مردم جهت حضور حداکثری در انتخابات


سرهنگ امیر فلاح فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد از مردم ولایت پذیر و شهیدپرور میبد جهت حضور حداکثری در انتخابات دعوت کرد.

به گزارش "میبدخبر"، متن این دعوتنامه بشرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

"اگر ملت ایران صندوق های رای را از رای و عزم خود پر کند،جمهوری اسلامی ایران به خود خواهد بالید و افتخار خواهد کرد." مقام معظم رهبری(مدظله)

انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در مسیر حرکت الهی خویش بارها و بارها در بوته آزمایش‌های گوناگون قرار گرفته و مردم بصیر و ولایتمدار هر بار سربلندتر از گذشته دشمنان قسم خورده نظام را با حرکتی ناامید ساخته‌ است‌.در تاریخ حیات ملت ها روزهای سرنوشت سازی وجود دارد که عزت، عظمت و افتخار را در آیینه وجود آن ملت به نمایش می گذارد. بدون شک این افتخار نصیب جوامعی می گردد که با بیداری و هشیاری هرچه تمام تر گره های تاروپود سرنوشت را با سر انگشتان تدبیر خود رقم زده و نامی جاویدان در تاریخ عصرها برای نسل ها به یادگار می گذارند.

 7 اسفند ماه  از این روزهای سرنوشت ساز در تاریخ حماسه سیاسی امت اسلامی ایران است و هر رأی من و تو و ما یک پیمان با انقلاب و پاسداشت خون شهیدانی است که برگهای زرین افتخار را در کتاب استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی ایران نگاشته اند.

لذا اینجانب از تمام احاد مردم فهيم و بصير بخصوص مردم همیشه در صحنه شهرستان میبد دعوت مي‌نماييم تا براي حفظ وحدت و همدلي، ،در روز 7 اسفند پاي صندوق‌هاي رٱي آمده و شكستي دوباره در كارنامه پليد دشمنان قسم خورده ثبت نمایند.

امیرفلاح

5 اسفند94
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.