Skip to Content

فرمانده نیروی انتظامی میبد خبر داد؛

دستگیری 593 نفر از اتباع خارجی غیرمجاز در میبد/ موسوی: افزایش 10 درصدی تصادفات فوتی در میبد، آماری نگران کننده است


فرمانده نیروی انتظامی میبد، قبل از خطبه های این هفته در جمع نمازگزاران، به ارائه آمار یکساله نیروی انتظامی در میبد پرداخت.

به گزارش میبد خبر، موسوی ویژگی خاص نیروی انتظامی را قرار گرفتن در ارتباط مستقیم با عمود خیمه نظام ولایت فقیه دانست و افزود: همبستگی، انسجام ملی و عمومی و نیز آرامش گسترده، به عنوان اهداف اصلی و فلسفی وجود نیروی انتظامی است.

وی ادامه داد: امروز نیروی انتظامی در شهرستان میبد از همه ظرفیت های خود جهت ارتقای امنیت اجتماعی، ایجاد فضای امن، مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر، دستگیری اتباع غیرمجاز، مبارزه با مظاهر علنی فساد و پیشگیری از جرائم با جدیت دنبال میکند.

در ادامه فرمانده نیروی انتظامی میبد به ارائه ی آمار این ارگان، در یکسال گذشته (از مهرماه 93 تا مهرماه 94) پرداخت.

موسوی از کاهش 24 درصدی آمار سرقت در میبد خبر داد و افزود: در یکسال گذشته 339 فقره سرقت ثبت شده است که در این راستا تعداد 161 نفر دستگیر شده و تحویل مراجع قضایی شده اند.

وی ادامه داد: در بازه زمانی یکسال گذشته، 429 کیلوگرم مواد مخدر در میبد کشف و ضبط گردیده و 185 نفر در این رابطه دستگیر شده اند که از مهمترین این کشفیات، انهدام چندین باند توزیع مواد مخدر در شهرستان میبد بوده است.

تماس 21310 موردی مردم با فوریت های پلیسی از دیگر آماری بوده که فرمانده نیروی انتظامی میبد ارائه کرد و افزود: در این زمینه، در 12966 مورد، پلیس وارد عمل شده و ماموریت انجام داده است.

وی همچنین با اشاره وجود کارخانجات متعدد در میبد و قرار گرفتن در معرض مهاجرت اتباع خارجی،  از دستگیری 593 نفری اتباع خارجی غیرمجاز که مجوز ورود به کشور نداشته اند خبر داد.

از مهمترین قسمت های این گزارش، آمار تکان دهنده افزایش تصادفات فوتی شهرستان میبد بود که فرمانده نیروی انتظامی این آمار را نگران کننده دانست و افزود: در تصادفات جرحی خوشختانه کاهش 7 درصدی و در تعداد مجروحان کاهش 12 درصدی داشته ایم ولی در تصادفات فوتی افزایش 10 درصدی داشته ایم و زمانی این آمار کاهش می یابد که مردم در رعایت قوانین رانندگی با پلیس همکاری کنند.
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


کبیری
واقعا زحمت کشیدید خسته نباشید
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۷/۱۱ ۰۹:۱۱