Skip to Content

فرمانده انتظامی میبد خبر داد؛


فردی که به بهانه های خرید و فروش اجناس و نیز تنظیم فاکتورهای جعلی 5 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود، توسط کارآگاهان میبد دستگیر شد.

سرهنگ سید طاهر موسوی در گفتگو با خبرنگار میبد خبر در این خصوص بیان داشت: با توجه به شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی با وعده های دروغین و مانورهای متقلبانه مبالغی را از آنان کلاهبرداری کرده، بررسی موضوع به کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان میبد سپرده شد.

وی افزود: تحقیقات ماموران پلیس نشانگر این بود متهم با مراجعه به فروشگاه ها، خود را به عنوان فردی بانفوذ و صاحب منصب در دستگاه های دولتی معرفی و به بهانه خرید و فروش اجناس دست به این کلاهبرداری زده است.

فرمانده انتظامی شهرستان میبد اظهار داشت: کارآگاهان با انجام اقدامات اطلاعاتی، مخفیگاه متهم را شناسایی و ضمن اخذ نیابت قضائی، وی را در مخفیگاهش دستگیر و به اداره پلیس منتقل کردند.

سرهنگ موسوی خاطرنشان کرد: متهم در بازجویی های پلیسی به کلاهبرداری 5 میلیارد ریالی از شهروندان به بهانه های خرید و فروش و همچنین تنظیم فاکتورهای جعلی اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان میبد با اشاره به شناسایی و مراجعه 9 نفر از مالباختگان به پلیس آگاهی، گفت: چنانچه شهروندان شکايتي در اين خصوص دارند برای سير مراحل قانوني به پليس آگاهي شهرستان ميبد مراجعه کنند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.