Skip to Content

فرمانده انتظامی میبد خبر داد:


فرمانده انتظامی میبد گفت: در شبانه روز گذشته با تلاش ماموران و دستگیری سه سارق، 2 میلیارد ریال اموال مسروقه در این شهرستان کشف شد.

به گزارش میبد خبر به نقل از  پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ سیدمحمد طاهر موسوی افزود: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل در میبد ، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران با افزایش گشت زنی، فردی را که در حال پرسه زنی در اطراف یک منزل مسکونی بود، دستگیر و به اداره پلیس منتقل کردند.
فرمانده انتظامی میبد اظهار کرد: متهم در بازجویی به سرقت از منازل مردم با کمک ۲ نفر دیگر اعتراف کرد که با هماهنگی قضایی همدستانش دستگیر شدند.
موسوی با بیان اینکه متهمان به هشت فقره سرقت منزل و نگهداری اموال مسروقه در مخفیگاه خود اعتراف کردند، افزود: اموال مسروقه شامل پول، طلا و وسایل الکترونیکی بود که با شناسایی مالباختگان، تحویل شد.
فرمانده انتظامی میبد بر رعایت نکته های ایمنی و توجه به هشدارهای پلیس در مورد نگهداری طلا، پول و اشیای قیمتی در منزل تاکید کرد.
فرمانده انتظامی یزد نیز چهارم آبان ماه گذشته گفته بود که با تلاش ماموران ، ۲ سارق حرفه ای با ۵۲ فقره سرقت در این شهرستان دستگیر و یک میلیارد ریال اموال مسروقه از مخفیگاه آنها کشف شد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.