Skip to Content

فرمانده انتظامی میبد خبر داد:


فرمانده انتظامی میبد گفت: در شبانه روز گذشته با تلاش ماموران و دستگیری سه سارق، 2 میلیارد ریال اموال مسروقه در این شهرستان کشف شد.

به گزارش میبد خبر به نقل از  پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ سیدمحمد طاهر موسوی افزود: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل در میبد ، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران با افزایش گشت زنی، فردی را که در حال پرسه زنی در اطراف یک منزل مسکونی بود، دستگیر و به اداره پلیس منتقل کردند.
فرمانده انتظامی میبد اظهار کرد: متهم در بازجویی به سرقت از منازل مردم با کمک ۲ نفر دیگر اعتراف کرد که با هماهنگی قضایی همدستانش دستگیر شدند.
موسوی با بیان اینکه متهمان به هشت فقره سرقت منزل و نگهداری اموال مسروقه در مخفیگاه خود اعتراف کردند، افزود: اموال مسروقه شامل پول، طلا و وسایل الکترونیکی بود که با شناسایی مالباختگان، تحویل شد.
فرمانده انتظامی میبد بر رعایت نکته های ایمنی و توجه به هشدارهای پلیس در مورد نگهداری طلا، پول و اشیای قیمتی در منزل تاکید کرد.
فرمانده انتظامی یزد نیز چهارم آبان ماه گذشته گفته بود که با تلاش ماموران ، ۲ سارق حرفه ای با ۵۲ فقره سرقت در این شهرستان دستگیر و یک میلیارد ریال اموال مسروقه از مخفیگاه آنها کشف شد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.