Skip to Contentسارقان غیربومی در شهرهای میبد و اردکان با تلاش شبانه روزی پرسنل نیروی انتظامی میبد دستگیر و اموال مسروقه کشف و ضبط شد.

سرهنگ موسوی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان میبد در گفت و گو با خبرنگار  میبد خبر اظهار داشت: مأموران انتظامی شهرستان میبد پس از دریافت گزارش چندین فقره سرقت منزل در محلات امیرآباد، بهمن‌آباد، خیابان پاسداران و چند نقطه دیگر در شهرستان میبد اقدام به انجام عملیات شناسایی سارقان نمودند که پس از چند روز تلاش پی‌درپی، موفق به دستگیری عوامل جرم شدند.

وی افزود: این سارقین با ورود جدی پلیس میبد و پیگیری های صورت گرفته در عرض یک هفته شناسایی و دستگیر شدند و اموال سرقتی بالغ بر ۳۰۰ میلیون تومان کشف و ضبط شد.

رئیس پلیس میبد بیان داشت: از این میزان اموال، ۱۵۰ میلیون تومان کشف و ۱۵۰ میلیون تومان نیز به مال‌خر ها فروخته شده بود که این افراد نیز دستگیر و اموال مورد نظر ضبط و در مرحله بازگرداندن به خانواده ها می باشد.

وی ادامه داد: یک سارق داخل خودرو نیز در ماه مبارک رمضان دستگیر شد که اموال داخل خودروها را به میزان صد میلیون تومان به سرقت برده بود، که به مراجع قضایی تحویل شد.

سرهنگ سید محمد موسوی گفت: مردم شریف میبد، هنگام ترک منزل و یا پارک وسایل نقلیه در بیرون منزل، به مسائل امنیتی که پلیس اعلام کرده، حتما عمل کنند.

گفتنی است، امام جمعه موقت، فرماندار، شهردار، رئیس شورای شهر و بازپرس دادگستری میبد نیز با حضور و بازدید از نتیجه این عملیات پلیسی، مراتب تشکر و قدردانی خود را ابلاغ و نسبت به سرعت عمل پلیس در دستگیری متهمان تشکر کردند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.