دستگیری سارقان غیربومی در شهرهای میبد و اردکان+ تصاویر - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Contentسارقان غیربومی در شهرهای میبد و اردکان با تلاش شبانه روزی پرسنل نیروی انتظامی میبد دستگیر و اموال مسروقه کشف و ضبط شد.

سرهنگ موسوی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان میبد در گفت و گو با خبرنگار  میبد خبر اظهار داشت: مأموران انتظامی شهرستان میبد پس از دریافت گزارش چندین فقره سرقت منزل در محلات امیرآباد، بهمن‌آباد، خیابان پاسداران و چند نقطه دیگر در شهرستان میبد اقدام به انجام عملیات شناسایی سارقان نمودند که پس از چند روز تلاش پی‌درپی، موفق به دستگیری عوامل جرم شدند.

وی افزود: این سارقین با ورود جدی پلیس میبد و پیگیری های صورت گرفته در عرض یک هفته شناسایی و دستگیر شدند و اموال سرقتی بالغ بر ۳۰۰ میلیون تومان کشف و ضبط شد.

رئیس پلیس میبد بیان داشت: از این میزان اموال، ۱۵۰ میلیون تومان کشف و ۱۵۰ میلیون تومان نیز به مال‌خر ها فروخته شده بود که این افراد نیز دستگیر و اموال مورد نظر ضبط و در مرحله بازگرداندن به خانواده ها می باشد.

وی ادامه داد: یک سارق داخل خودرو نیز در ماه مبارک رمضان دستگیر شد که اموال داخل خودروها را به میزان صد میلیون تومان به سرقت برده بود، که به مراجع قضایی تحویل شد.

سرهنگ سید محمد موسوی گفت: مردم شریف میبد، هنگام ترک منزل و یا پارک وسایل نقلیه در بیرون منزل، به مسائل امنیتی که پلیس اعلام کرده، حتما عمل کنند.

گفتنی است، امام جمعه موقت، فرماندار، شهردار، رئیس شورای شهر و بازپرس دادگستری میبد نیز با حضور و بازدید از نتیجه این عملیات پلیسی، مراتب تشکر و قدردانی خود را ابلاغ و نسبت به سرعت عمل پلیس در دستگیری متهمان تشکر کردند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.