Skip to Content


دسته گل جدید مدیریت ابتکار/ تعهدی که یک تنه ایران را ۱۰ برابر پرونده انرژی هسته ای تحریم می کند!


عدم تحقق کاهش گازهای گلخانه ای که عمدتا به حوزه سازمان حفاظت از محیط زیست و مدیریت و ایجاد هماهنگی با سایر دستگاه ها برمی گردد منجر به تحریم ایران از سوی نیمی از کشور های جهان خواهد شد

به گزارش "میبدخبر"، در حالی که بر اساس گزارش های بین المللی میزان گازهای گلخانه ای در کشور رو به افزایش است؛ ایران متعهد شده است تا سال ۲۰۳۰ حداقل ۴ درصد از تولید این گازها را در کشور کاهش دهد.

 

عدم تحقق این تعهد که عمدتا به حوزه سازمان حفاظت از محیط زیست و مدیریت و ایجاد هماهنگی با سایر دستگاه ها برمی گردد منجر به تحریم ایران از سوی نیمی از کشور های جهان خواهد شد که در مقایسه با قوانین تحریم چند کشور در پرونده هسته ای بسیار گسترده تر است.

 

در حالی که دولت با بزرگنمایی تحریم های هسته ای و آسیبهای ناشی از آن در راستای تحقق برجام امتیازهای زیادی را به غرب داد، در قبال این تهدید ناشی از مدیریت ابتکار، سکوت کرده است.

دانا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.