Skip to Content

حجت الاسلام کارگر در خطبه های نماز جمعه این هفته:+گزارش تصویری

در راه خدا شکست معنایی ندارد/ مسئولیت سنگینی بر دوش منتخبان مردم گذاشته شده/نمایندگان به قولهایی که وعده داده اند عمل کنند/مهمترین مشکل استان مساله آب استان است


امام جمعه موقت میبد تصریح کرد: کسانی که توانستند اعتماد مردم را جلب کنند و از سوی مردم انتخاب شوند، این برایشان پایان کار نیست بلکه آغاز کار است و مسئولیت سنگینی بر دوش آنها گذاشته شده است.

به گزارش "میبدخبر"،حجت الاسلام و المسلمین کارگر امام جمعه موقت میبد ضمن گرامیداشت سالروز تشکیل کمیته امداد به دستور حضرت امام رضوان الله تعالی علیه در سال ۱۳۵۷ بیان داشت: امام راحل در همان روزهای ابتدایی پیروزی انقلاب اسلامی برای کمک به محرومین و مستضعفین دستور تشکیل کمیته امداد را دادند.

وی با اشاره به جایگاه خدمت به محرومین افزود: اولیاء خدا خودشان شبانه غذا را با دست خود به فقرا می رساندند.

وی بیان داشت: اکنون با وجود کمیته امداد امام خمینی(ره) خدا را شکر با انفاق کردن با این واسطه هم ما به اجر کامل می رسیم و هم زحمتکشان آن نهاد به اجر خواهند رسید.

خطیب جمعه میبد پیروز انتخابات را ملت ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و بازنده این انتخابات را دشمن دانست و افزود: تمام کسانی که در راه خدا و با نیت قربه الی الله قدم در عرصه انتخابات گذاشتند و بر اساس احساس تکلیف به میدان آمدند، نزد خدا ماجورند و در این راه شکست معنایی ندارد.

امام جمعه موقت میبد تصریح کرد: کسانی که توانستند اعتماد مردم را جلب کنند و از سوی مردم انتخاب شوند، این برایشان پایان کار نیست بلکه آغاز کار است و مسئولیت سنگینی بر دوش آنها گذاشته شده است.

وی افزود: نمایندگان باید از خداوند استعانت بجویند و برای خدمت به مردم کمر همت ببندند و تلاش کنند و به قولهایی که وعده داده اند عمل کنند و به آن سوگندی که می خورند پایبند باشند.

حجت الاسلام والمسلمین کارگر ادامه داد: مسئولان باید قدردان این ملت باشند چراکه مردم خوب به میدان آمدند و در فاصله دو هفته احساس تکلیفی کردند و ندای رهبرشان را با حضور حداکثری در راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات لبیک گفتند و حماسه بزرگی را خلق کردند و اکنون نوبت مسئولان است.

خطیب جمعه میبد با اشاره به سفر قریب الوقوع رییس جمهور به استان یزد بیان داشت: ان شاالله این سفر آقای ایشان برای استان دارالعباده و دارالعلم یزد و شهر میبد منشاء خیر و برکت خواهد بود.

وی مهمترین مشکل استان را مساله آب عنوان کرد و اظهار داشت: اگر امروز فکری برای این مشکل استان نکنند، در آینده هزینه سنگینی برای استان و کشور تحمیل خواهد شد و ما امیدواریم در این فرصت بصورت ریشه ای به این مشکل رسیدگی شود.

امام جمعه موقت میبد افزود : امروز که روز آخر شور نیکوکاری با شعار بهار همدلی ، شکوه مهربانی و شور نیکوکاری است و پایگاههایی برای جمع آوری کمک های مردمی در سطح شهر پیش بینی شده است مردم می توانند در این امر خیر پیشقدم و کمک های خود را به این پایگاهها تحویل دهند .
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.