Skip to Content

در دهه کرامت به همت بسیج ادارات شهرستان میبد؛

در دهه کرامت به همت بسیج ادارات شهرستان میبد، مراسم "قرائت زیارت امام رضا(ع)" در گلزار شهدای فیروزآباد میبد برگزار شد + تصاویر


مراسم "قرائت زیارت امام رضا(ع)" به همت بسیج ادارات و با حضور نیروهای نظامی و انتظامی، روسا و کارمندان ادارات میبد و سخنرانی امام جمعه موقت شهرستان صبح امروز در جوار قبور مطهر شهدای فیروزاباد و مزار مرحوم یحیی زاده برگزار شد.

به گزارش "میبدخبر"؛ این مراسم با قرائت زیارت امین الله، زیارت امام رضا(ع) و با مداحی و روضه خوانی آقایان فیاضی و دهقانی آغاز شد.
در ادامه حجت الاسلام حسنی امام جمعه موقت شهرستان با سخنرانی خود به بیان زندگینامه، فضائل و مناقب حضرت علی بن موسی الرضا(ع) و حضرت فاطمه معصومه(س) پرداخت.
همچنین پس از این مراسم، جمعی از روسا و کارمندان ادارات، به بازدید برخی خانواده جانبازان رفتند.


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.