Skip to Content

پیام تشکر فرمانده سپاه میبد از مردم این شهرستان؛

درود و سلام بر شهیدانی که به خاک افتادند تا ما در مقابل دشمن به خاک نیفتیم...


امیر فلاح فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد با صدور پیامی از مردم قدرشناس و انقلابی شهرستان به دلیل حضور گسترده در مراسم تشییع پیکر مطهر شهدای گمنام تشکر کرد.

میبدخبر؛

در این پیام تشکر آمده است:

بسم رب الشهداء والصدیقین

درود خدا بر مجاهدان راه حق و فضیلت و سلام بر شهدای عزیزی که بر خاک افتادند تا امروز در مقابل دشمن به خاک نیفتیم و سر خم نکنیم.

درود بر شهدای بزرگواری که همچون شمع سوختند تا راه را برای امروز امت اسلام و جامعه بشری روشن کنند و سلام و درود بر ارواح پاک و طیبه آنها.

اینجانب از تشیع کنندگان که برای شرکت در مراسم معنوی تشییع پیکر پاک و مطهر شهدای گمنام این شهرستان حاضر شده و برگ زرین دیگری بر افتخارات شهرستان اضافه کردند، تقدیر و تشکر می کنم.

آفرین بر همت و عزم والایتان که در لحظات حساس با حضور گسترده و موثر پشتیبانی خود را از نظام جمهوری اسلامی و رهبری گرانقدر انقلاب و مجاهدان راه حق و حقیقت اعلام می کنید.

بار دیگر از حضور باشکوه مردم ولایتمدار شهرستان میبد، خانواده معظم شهدا، روحانیون معزز، مسئولان محترم دستگاه های اجرایی، نیروهای نظامی و انتظامی، شهرداران و شوراهای اسلامی شهر و روستا، دهیاران، بسیجیان، اصناف و بازاریان، فرهنگیان، دانشجویان، دانش آموزان و دیگر آحاد مردم در مراسم تشییع این شهیدان تقدیر و تشکر نموده، آرزوی نیکبختی و پاداش بزرگ الهی را از درگاه ایزد منان مسئلت دارم.

 
رای شما
میانگین (3 آرا)
The average rating is 4.0 stars out of 5.