Skip to Content


درخواست میبدخبر از رسانه های انقلابی شهرستان میبد


سایت خبری پرحاشیه میبد که این روزها برای رسیدن به مقاصد خود علنا دست به دامن دروغگویی و اتهام زنی شده مجددا دست به قلم شده و این بار با ابزار توهم و ادعاهای تخیلی و بی حساب و کتاب، تطهیر وجهه خود از انتقادات متعدد را دنبال کرده و در عین حال ترجیح داده به دروغهایی که گفته، صراحتا نپردازد.

میبدخبر؛ نظر به بی فایده بودن ادامه این کشمکش و پیشنهاد برخی مسئولان محترم و بزرگان شهر و اینکه رسانه های انقلابی شهرستان، رسالتهایی به مراتب مهمتر از گرم کردن تنور یک رسانه کم مخاطب دارند، میبدخبر به توهمات ارائه شده در این متن پاسخی نخواهد داد و از سایر دوستان رسانه ای هم تقاضا دارد شان و وقت ارزشمند خود را صرف مجادله با این افراد ننمایند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.