Skip to Content

با امضای طومار در نماز جمعه میبد صورت گرفت:

درخواست مردم میبد برای دیدار سالیانه با مقام معظم رهبری+تصاویر


پس از حاشیه سازی سیاسی اخیر برخی دولتمردان کشوری، استانی و شهرستانی، مردم میبد روز گذشته برای دیدار سالیانه با مقام معظم رهبری طومار درخواست امضا کردند.

عکس: محمدرضا دهقانی

به گزارش "میبدخبر"، در این طومار آمده است:

باسلام محضر ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی)

یزد دارالعباده ایران، خاستگاه جریان ناب انقلابی و طاغئت ستیز دهم فروردین 57 است که نگذاشت خون شهیدان انقلاب در قم و تبریز به هدر رود و پرچم استکبار ستیزی آنان بر زمین بماند.

یزد صفحه رویارویی جبهه حقی بود در مصاف طاغوت که فرماندهان میدانی آن، شهیدان و بزرگانی همچون شهید آیت الله صدوقی و مرحوم آیت الله خاتمی و مرحوم آیت الله اعرافی بوده است.

یزد هنوز هم موطن مردان و زنان مومنی است که با بذل جان وایثار خون خود مقابل دژخیمان رژیم طاغوت ایستادگی کردند. بیستم آذر57 جرقه ای بر باروت غیرتهای بیداری شد که تمام هیبت پوشالی استکبار پهلوی را به آتش کشید.

یزد موطن سلحشوران شهید است، از مدافعین حریم ولایت تا مدافعین حرم. ما مردم ولایتمدار و انقلابی استان یزد که دارای گذشته ای پرافتخار و کارنامه ای درخشان در یاری امام و دفاع مقدس و پرونده ای روشن در پیشبرد اهداف نظام اسلامی و رهبر فرزانه آن می باشیم، یکایک مصمم هستیم با اتکا بر ایمان جوانان غیور و ولایی و مومن خود در جهت ناامید کردن دشمنان و وادادگان و ذلیلان غیرت ستیز که چشم طمع به این استان دوخته اند، گام جدی برداشته وو لذا عاجزانه و عاشقانه تقاضامندیم هرسال فرصتی را جهت تجدید عهد با رهبر و امام عزیزمان فراهم نمایید تا در ایامی مناسب نظیر دهم فروردین یا بیستم آذرماه هرسال که مصادف با قیام مردم یزد در نفی طاغوت است، به محضر نورانی رهبر و مقتدایمان شرفیاب شویم.

انتهی پیام/ص
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 3.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان در کارگاه آموزشی نانوایان شهرستان میبد گفت: تعیین سهمیه آرد نانوایان شهرستان میبد مربوط به عملکرد خود نانواهاست و هیچ یک از ادارات دخل و تصرفی در کاهش و یا افزایش...