Skip to Content


درخشش کارته کاران میبدی در مسابقات قهرمانی کشور


پانزدهمین دوره مسابقات سبک کیوکوشین کاراته یونیون قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی سبک در سالن شهید عراقی تهران برگزار گردید.

به گزارش "میبدخبر"، پانزدهمین دوره مسابقات سبک کیوکوشین کاراته یونیون قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی سبک برای اعزام به مسابقات جهانی روسیه در تاریخ جمعه 95/6/19 در سالن شهید عراقی تهران برگزار گردید که ورزشکاران میبدی توانستن با کسب یک مدال نقره و سه مدال برنز با کسب چهارمدال ضمن کسب سهمیه مسابقات جهانی برای اولین بار در این سطح مسابقه سبک به تیم ملی نیز دعوت گردند و در پایان آقایان سعید دست برآورده و بهزاد دست برآورده از میبد نیز به عنوان اعضای کادر فنی تیم ملی سبک برای اعزام به مسابقات جهانی روسیه دعوت شدند

مدال آوران اعزامی از میبد به ترتیب ذیل می باشند:

هادی ضیایی در رده جوانان مدال نقره

ابولفضل کارگر در رده نوجوانان مدال برنز

محسن رساگل در رده نونهالان مدال برنز

مرتضی دهقانی در رده نوجوانان مدال برنز
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 3.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.