Skip to Content


دختران میبدی عروسک های خود را محجبه می کنند


به همت بانوان حوزوی مؤسسه آموزش عالی حضرت زهرا(س) میبد، دختران خردسال میبدی در مسابقه بزرگ« عروسک بهشتی» عروسک های خود را محجبه می کنند.

به گزارش میبد خبر به نقل از خبرگزاری  حوزه یزد، طلاب فرهنگی مؤسسه آموزش عالی حضرت زهرا(س) میبد سطح سه،  با همکاری اعضای انجمن عطرهای ماندگار این مدرسه  با هدف فرهنگ سازی بین نسل آینده و تشویق دختران باحجاب و ترویج حجاب در سطح شهرستان، طرح دختران بهشتی را برگزار  می کنند.
بر اساس این گزارش، علاوه بر توزیع پوسترهای تبلیغاتی این طرح که در نماز عید فطر به اطلاع عموم رسید  بانوان برگزار کننده این مسابقه از طریق ارتباط چهره به چهره با کودکان 4 تا 11 ساله به اطلاع رسانی طرح پرداختند.
مهلت ارسال عروسک های محجبه برای شرکت در مسابقه « عروسک های بهشتی» که یکی دیگر از اهداف آن آموزش حجاب به کودکان است تا 13 مردا تعیین شده است.
اختتامیه این مسابقه همزمان با روز ملی دختران و میلاد حضرت معصومه(س) در مؤسسه آموزش عالی حضرت زهرا(س) میبد و با حضور شرکت کنندگان در مسابقه و اهدای جوایز خواهد بود.
گفتنی است : برپایی نمایشگاه عفاف و حجاب همراه با غرفه های متنوع و نیز نمایش عروسک های محجبه از دیگر برنامه های این روز عنوان شده است.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.