Skip to Content


داوطلبين سلامت در مهمانشهر اتباع خارجي میبد تجلیل شدند+عکس


طی برنامه ای با حضور سرپرست مرکز بهداشت میبد، امام جماعت و بزرگان مهمانشهر افغان آباد، از داوطلبین سلامت این شهرک تجلیل بعمل آمد.

به گزارش میبد خبر، دکتر حفیظی سرپرست مرکز بهداشت، از رابطین بهداشتی و سفیران سلامتی و کلیه عوامل اجرایی همچون ریش سفیدان و بزرگان محله مهمان شهر افغان آباد و امام جماعت این شهرک، که در خدمت رسانی به مهاجرین خارجی سهیم  و باعث ارتقاء شاخص های سلامت شده اند  قدردانی نمود  و متذکر شد که خوشبختانه با حمایت های دولت جمهوری اسلامی ایران از اتباع و مهاجرین خارجی ، بخصوص در امر سلامت ، امکانات بهداشتی موجود در مهمانشهر در وضعیت بسیار خوبی نسبت به گذشته قرار گرفته است.

دکتر حفیظی در ادامه با تشکر از زحمات کارکنان این مرکز و نیز داوطلبین و سفیران سلامت مهمان شهر میبد،  از زحمات پدید آورندگان این جایگاه تشکر نموده و از آنان درخواست نمود تا با تلاش بیشتر خود با کنترل بهداشت محیط و خانواده ، افزایش آگاهی، مراقبت های بهداشتی و... در موضوع بهداشت و سلامت اهتمام ویژه ای داشته باشند.

وی افزود:  وجود داوطلبان سلامت در این مهمانشهر نشان از توجه و اهمیت به موضوع سلامت همگانی است.

عبدالسلام بارگزهی مدیر مرکز خدمات جامعه سلامت مهمانشهر میبد نیز در این برنامه با تشکر از زحمات بی شائبه مسئولین مرکز بهداشت و همکاران ایشان در کلیه سطوح و اهتمام آنان به سلامت مردم، از همکاری داوطلبین و رابطین سلامت حاضر در جلسه قدردانی کرد.

در پایان نیز هدایایی به رسم یادبود به رابطین بهداشتی اهدا شد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.