Skip to Contentآزمون آمادگی جسمانی با حضور ۴۳ داور و کمک داور از شهرستان های یزد، اردکان، بافق و میبد در مجموعه ورزشی شهید نصیری مرکز این استان برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، این آزمون زیر نظر ایرج احمدی از مدرسان رسمی آمادگی جسمانی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) و فدراسیون فوتبال ایران برگزار شد.

بررسی وضعیت آمادگی جسمانی داوران و کمک داوران برای قضاوت لیگ‌های استانی و برون استانی بر اساس مقررات، هدف از برگزاری تست بود. این کمیته با در نظر گرفتن آیتم‌های مختلف، ۲۰ داور را برای قضاوت در لیگ‌های مختلف فوتبال ایران به فدراسیون معرفی می‌کند.

برگزاری تست آمادگی جسمانی و دوره‌های علمی و دانش افزایی نقش مهمی در موفقیت داوران و کمک داوران فوتبال یزد دارد.

استان یزد حدود ۱۵۰ نفر داور فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی دارد که حدود ۶۰ نفر آنها فعال هستند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.